bugün

acil olarak istanbula gitmem gerektiğinden katılamıyacağım zirve. ismimi de yazdırmıştım oysaki çok ayıp olucak çok. maçı izlemek isteyen bir arkadaşıma karaborsa yapabilirim yerimi.
kalabalık zirve. Ayagmza saglık.
Ekşici misali gulerken sandalyeden dusen liseli bu zirvedeydi. *
sandalyeden düsme olayının tamamen gercek oldugu zirve. *
yağmur altında maç izlemeye çalışılan ve satışların zirvesidir. biz götümüzü sırılsıklam koltuğa koyarken siz içeri de izleyin. tabii ya.
izlenilen ekranin boyutu monitorumun boyutundaysi evde izledim bu arada *
bana çok şey öğretmiş olan zirvedir.**
iş sağlığı ve güvenliği konusunda çıkacak yasa ile ilgili eleştirel bir panele katılmak nedeniyle kaçırılan zirve. neyse, bir dahakine artık...
ıslanarak maç izlemeye çalıştığım zirve kafam iyi olduğundan ne olsa güldüğüm zirve annemide yanımda sürüklememle beraber dönüşte otobüs kavgasına tutuşmamızla unutmayacağımız zirve
edit: otobüs kavgasını ben yapmadım annem yaptı ben sadece güldüm.... bilen bilir tüm gün güldüm aslında.
burdan katılan katılmayan herkese serdar ortaçtan sarhoşum gelme içtimi armağan ediyore.
bu sene düzenlediğim üçüncü izmir zirvesidir. üç zirveye birden katılan arkadaşlarla artık sıkı bir bağ var aramızda. birbirimizi arayıp soruyoruz. sosyal ağlarda görüşüyoruz. çok farklı bir şey bu. emin olun çok kaliteli insanlar yazıyor bu sözlükte ve tanıştığınızda pişman olmayacağınız dostlukları var. yazın gelmesi ve öğrencilerin evlerine dönmesi sebebiyle izmir zirvelerine 9 haziran 2012 uludağ sözlük izmir zirvesinden sonra (-ki düzenleyeni sinemam1986'dır.) ara vereceğiz. ama eylül ile beraber hiç zirve düzenlemediğimiz semtlere de gideceğiz arkadaşlar. nerelere? bir bostanlı, bir bornova zirvelerden nasibini alacak. katılan tüm arkadaşlara çok teşekkür ediyorum. ben tanıştığım herkesin gerçekten kaliteli insanlar olduğunu düşünüyorum. zirveleri kaçırmayın. kalın sağlıcakla.

edit: 1 temmuzda (bkz: uludağ kordon zirvesi) şöyle de bir zirve varmış didiguu'nun bildirimi ile öğrendim.
şampiyonluğu kutladığmiz zirve.zirveyi oranize eden gece uykusuna tekrardan tsk. Ederiz...
ıslanarak maç izlemektense ortamdan uzaklaşmayı tercih ettim pişman değilim.

(bkz: yine olsa yine yaparım)
Çok keyif aldığım, ayrıca gelmeyenlerin de yazık ettiniz güzelim zirveye sözlerimi duymasını istediğim zirvedir. Kendi adıma, çooooooooook eğlendim. Gelenlerin her biri mükemmel insanlardı. Ünsal sözünü unutma. *

keyfimin editi: birileri kıskanmış, ıyy iğrenç tepkileri vermiş entryme. Sanırım gelemeyenler, gelmeyenler.
zenci muhabbetleriyle, sandalyeden duseniyle, ıslanmasıyla ve guzel insanlarla dolu zirveydi. En yakın zamanda tekrar toplasmalı.
alkolün ucunu kaçırdığım zirve.
yamurun altında maç izlemeye çalıştık.
yamurla bir sorunum olmadığından benim için farketmedi.
hayal meyal hatırlanan bir zirve. maç bitiminde nüfusumuz yarı yarıya düşmüştü.
gözümüzün önünde bir fenerliyi hırpaladılar.
böyle adaletsizliklere gelemediğimden akılda kaldı.
ayrıca benim ilk zirvemdi. herkese teşekkürler.
biz ayrıldıktan sonra zirveye gelen dişileri hala merak ediyorum.
umarım bir dahakine bende katılabilirim dediğim zirve. selam beyler ben yeniyim
her şeye rağmen güzeldi. ettiğim küfürlere ki hayatımda en az küfür ettiğim anlar o anlardı, rahatsız olduğu hâlde katlanan herkese teşekkürler. gece uykusu'na ise ayrıca teşekkür ederim. tamam ama şımarmayın hemen. ehe mehe bişeyler.

edit: lan o değil de bir iki foto çekilmiştik, hani nerde ?
türlü hengamelere birlikte göğüs gerdiğimiz, eğlencenin doruğa ulaştığı, gelmeyenlerin çok şey kaçırdığı, kaçıranların dövünüp evlerinde ağladığı tekrarlarını görmek istediğimiz zirvedir. gelen herkese selam ederim.
yağmurun her zirvede olduğu gibi gündemde olduğu zirveydi. ne olursa olsun katılmaktan zevk aldım. maç sırasında içeride yer bulup bizlere ayırmayan, dışarıda şemsiye altında ıslak minderlerde oturmamıza göz yuman yazarlara buradan göz kırpıyorum. görüşeceğiz.*
9 haziran'dakine de gelebileceğimi umuyorum.
herkesin içki içtiği * benim ise sadece ananas suyu içtiğim zirve olmuştur. alkole hayır.
bu arada semsiyesi olanla ciddi dusunuyorum diyip bana gelen kimdi .nickini unuttum cunkii.
yağmur yüzünden, ertesi gün en azından birkaç kişinin üşütmüş olabileceğini tahmin ettiğim ama bu konuda yalnız olduğumu farkettiğim zirve olmuştur.
alkol almayan yazarlarında geldiği zirvedir. ünsal kardeşimiz bu yazarlara örnektir. hiç kimse de hiç kimseyi içtiğiyle yediğiyle değerlendirmemiştir. yanlış bir imaj oluşturmayalım insanların kafasında. alkol dışında başka içeceklerin de olduğu mekanlara gidiyoruz. *
alkol almanın zorunluluk olmadığı hap atarakta gelinebilecek bir zirveydi.