bugün

hocam tt arenada bu kadar ses çıkıyor mu stad bomboş? ha birde şu var canerin koşması şikedir.
melis leri yine ortaya çıkaran maç olmuştur.
lugano'yu aradığımız maç.

"allahını seven defansa gelsin" tadında defans yapıyoruz.
taraftarların stadın dört yanından sesini duyurdukları maçtır. Ben de oradaydım.
lige yeni çıkmış orduya gol atılınca "nooldu hani şike vardı aha yine atıyoruz" diyenlerin peydah olmasına vesile olmuştur. facebookta falan gördüm burda da var. şaka mısınız lan, ordu lan. bi zahmet. gücünüzü bu takımla ispatlıyosanız hiç ispatlmayın zaten. keşke ibb ile karabük ile falan başlasaydınız. neyse onlar da gelecek.
fatih tekke'nin kaçırdığı gol dillere destandır.

top ayağında, kale boş, 7,32 genişliği, 2,44 yüksekliği ve mesafe sadece 4 metre... ama kaçmış işte ne yapalım ne diyelim.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/18715794.asp

görsel
alex'ten mükemmel bir rövaşata ve gol değil.
alex de souza, ''ben daha ölmedim'' demiştir.

çok yaşa kaptan!
alex'in inanılmaz rövaşata çektiği maç...
ulan insan o golü vuruşun güzelliğinden yer be dediğimiz alex'in rövaşatasını gördüğümüz maçtır. Samsuna attığından daha güzeldi..
alex'in röveşatasıyla gözlerimin dolduğu maç.taşşağına kurban alex reyiz.
galatasaraylıların pek bilmediği bir hareket izledik.

(bkz: rövaşata)
caner erkin in sonradan girip çok iyi oynadığı maç.
hakem 9,15i tam ayarlamıştır, burda da görüldüğü üzere şike vardır.
fenerbahçe'nin 1-0 kazandığı maç.
maç 1-0 fenerbahçe üstünlüğünde bitmiştir.
fenerbahçe yenmiştir, şike vardır. *

edit: eksileyenler her zaman yenilmeye mahkumdur.
fenerbahçe'nin 1-0'lık galibiyetle ayrıldığı maç.

orduspor'un 35 penaltısı, 18 golü, 86 korneri ve 128 taç atışı verilmemiştir.

bu şike değil de nedir, sorarım.
fenerbahçenin şikeyle aldığı maçtır. lakin ordusporun 28.986 tane penaltısı verilmemiştir.
Son şampiyon fenerbahçemizin 1-0 kazandıgı maç.
fener'in şike şike kazandığı maç.
kız kardeşlerin(ts,gs,bjk) puan kaybettiği bir haftada alınan güzel bir galibiyet. asıl şikecileri gözler önüne sermiştir. ayrıca hala şike yapılıyor diyebilen mahlukatları da gördüğümüz maçtır.
bütün yaz boyunca şike var diye inleyen ve takımları dün yenilen, bir tanesi de (hani şu şampiyonlar liginde ülkemizi başarıyla temsil edecek olan var ya) götü zor kurtaran takımların taraftarlarının acayip bozulduğu maçtır.
sıra size de gelecek. hiç merak etmeyin. her sene olduğu gibi.
ancak şike şike diye inlersiniz, başka bir numaranız olmaz.
kendisinden nefret ederim ama macin adami bilica oldu kanimca.

bukalemunsporlular siktirip gidebilirler simdi. artik gelecek hafta yine bir fenerbahce maci basliginda gorusuruz kendileriyle.
baştan söyleyeyim fenerbahçeli değilsen eksiyi bas uzatma.

son şampiyon olan fenerbahçe futbol takımı sadece yendi. onlar yenildiği hafta yendi. aslında onlar yensede yenerdi. çünkü fenerbahçe her zaman başarılı olmayı bildi. galatasarayın transfere harcadığı paranın kaç katı el konuldu. trabzona gelen gelirlerden daha fazlası bu klüpten çalındı. ama fenerbahçe yine yendi yine yendi. çünkü fenerbahçe kazanmayı seven takım. ha bu kadar okuduysan bukalemun kardeşim hadi bağır sende orduspor oley orduspor oley diye. sonuçta yenilmek size yakışır.