bugün

Bu maça reiste gittiği için iyice umudum tükendi.
Ozan kebapçıdamı diyordum oyundaymış. Neyse 2 yi yedik ben entry girerken. Geçmiş olsun.
federasyonun başında inşaatçı var. başka sözüm yok.
yaw zaten 2 tane yemissin acil biraz hala defans yapmaya calisiyolar te allam.
uğurcan'a helal olsun 2 gol yedi ama değerine değer katladı, takım rezil ötesi o ne yapsıın.
Bu maç şenol hocaya yazar.
Vallahi moralim bozuldu.
Bok var defansta. Biz iki/sıfır öndeyiz.
Zaten yenilmek için çıkmışlardı, mücadele bile etmiyor gerizekalılar. Tüm mücadeleleri italyanlar alıyor. Bir tane adam geçen görmedim, o ona atıyor o öbürüne mal değenekleri. Ruhsuz köpekler.
Biraz ağır olun kardeşim. Rakip italya Belçika, Fransa ve ingiltere der sonra 4. Güçlü takım.
Milli maçı anlatan spikerlerimiz ülkenin durumunu özetliyor. Şimdiyi sorgulamak yerine hala geçmişte yapılanlardan bahsediyorlar. inanılmaz.
Hakem adil mac yönetseydi 4.0 filandı.
Oynadığında Fransa’yı yeniyorsan, oynarsan italya’yı da yenersin.
Yok şöyle yok böyle...
Bahanelere gerek yok.
Bb Erzurum kına yaksın. Sulamayıp beton gibi sahada Cenk tosun un sakatlanmasına neden oldukları için.
Milyonlarca insan umutla bir sevinç beklerken, çaba göstermeden halka bu hüznü yaşatanlara ne denirki?
Abi acaba biz, bizim bu takımı biraz fazla mı abarttık ya?
Çok kötü oynuyoruz yaaa!!
görsel
Piknik yapmaya çıkmışlar. Yazıklar olsun. Nerede ruh?
komedi gösterisi gibi maç.
Onlar oynadı biz izledik.
Bizim milli takımız bu olmamalı, maçtan önce vatan millet Sakarya yapmak yerine top oynayan bir defans. Çakılı defans oynatmaya çıkan hoca yerine yüreği olan bir hoca lazım. bok gibi keyifsiz maç.
italya’nın kadrosu şenol’da, türkiye’nin kadrosu mancini’de olsa maç 0-0 biterdi. öyle bir teknik direktördür işte şenol güneş.
Adam italya 0 türkiye 3 dedi ya la. * )
"italya 0 türkiye 3"

evet spiker maç sonucunu böyle söyledi.
Futbolun adaleti varsa zaten bu maç minimum 3-0 bitmeliydi. Adamlar dalga geçtiler. Öyle estonyayla, letonyayla hazırlık maçı yapıp gaza gelmemek lazım.

(bkz: hayallerle yaşayanı gerçeklerle z kerler)