bugün

Galatasaray ve fenerbahçe taraftarlarının , futbolun sadece futboldan ibaret olmadığını göstermesini umut ettiğim maç. Kırın zincirleri...
12.08.2013 tarihinde, saat 20.30'da yapılacak karşılaşmadır. stardoll'da yapılan anketlerin sonucuna göre çoğunluk galatasaray'ın bu karşılaşmayı kazanacağını düşünüyor.
Fenerbahçenin 2-0 kazanacağı maç.
sezon öncesi favorisi olmayan hazırlık maçı. sonunda sadece 1 kupa var o kadar. biri alacak, yani benim gözümde hazırlık maçıdır.
ama asla unutmayın favori yok. yok fener'in defansı falan demeyin, bir de forvete bakın. o sebeple her iki takımın da problemleri var ve bol gollü geçecek maç bence. 2-2 / 3-2 / 2-3 gibi.
not: vurduğun gol olsun kanaryam!
entari no: 349 - yok sonra siliyor bebeler.
drogba'nın fenere kobrayı salacağı maç burak'da bi tane sokar size olur 3-0.
Fenerbahçe defansı diye birşey olmadığından dolayı galatasaray ın kazanacağı maç umarım fatih hoca sağ kanatta hamitle başlamak gibi bir hata yapmaz bugün.
yine bir süper kupa maçı ve fenerin kalesinde yine mert günok. terim'in kenarda olmayışı, fenerin orta sahasının adam fazlasına rağmen oynuyacak kimsenin olmaması ile garip bir hal alacak.

lakin ilk golü atan kazanacaktır. temennim fenerbahçe'nin atması.
Siyasi amaçlarla kirletilmemesi gereken maç. Gerçekten futbolu seven, takımını seven kişilerden sağduyulu olmalarını bekliyoruz. Fanatizm yüzünden zaten halihazırda gerilebilecek bir ortamı ideolojik yaklaşımlarla daha da germenin hiç lüzumu yok.
uzun zaman sonra internet disinda ilk kez tv de izleyecegim mac.
fenerbahçe taraftarının muhteşem olacağı maçtır
kupamızı elimizden alan takıma taraftar nasıl olur göstereceğiz.

http://inciswf.com/1284922099.swf
baroni ve sow ikilisi yıldızlaşacaktır. Alves kafa gölüyle galatasaray ağlarını havalandıracak ve gerçek fenerbahçeli olacaktır.

Alves'e bugün çok iş düşmektedir, drogbayı ablukaya alarak galatasaray'ın havasını indirecektir.

ah be birde Emenike oynasaydı diyecektim ki neyse fazla eziyet çektirmeyelim kediciklere.
Gs'lilerin maçtan önce atıp tutmalarını gördükçe çok şaşırıyorum lan. Fenerbahçe ile oynuyorsun seni tarihinde en çok yenen, senin en iyi, onun en kötü olduğu dönemde bile yenen, sana 6 atan, 14 yıldır rakibinin evinde galibiyetin dahi olmayan takımdan bahsediyoruz. Maçtan önce şöyle sokucaz böle zikicez tarzı atıp tutacaksak bu fenerbahçe taraftarının daha bir hakkıdır diye düşündüğüm maçtır. ilk 11 girecek 4 as oyuncumuzdan yoksun olsakta güveniyoruz takımımıza.

(bkz: O forma için biz ölürüz siz savaşın yeter)
fenerbahçe nin çok eksikle çıkıcağı maçtır. galatasarayın yenmesi büyük olasılıktır.
genel istatistikte fenerahcenin toplam galibiyette ustunlugunu ele alirsak, fenerbahcenin her turlu favori oldugu mactir.
geçen sene galatasaray'ın 10 kişiyle fenerbahçe'nin eline zorlanmadan verdiği maçtır.

dolayısıyla fenerbahçe maçın net favorisidir.
galatasaray'ın özellikle çekinmesi gereken 3 isim var: sow, gökhan gönül ve meireles.

meireles ve gökhan oynayamayacaklar gibi gözüküyor. amrabat oynarsa fenerbahçe'nin sağ kanadı fena olabilir.
an itibariyle berabere devam eden karşılaşma. Galatasarayli veya fenerbahceli olsaydim; direk rakibe 100 lira basardim. Kazansamda kaybetsemde mutlu olmus olurdum, hic kafaniz calismiyor.
aylardır beklediğimiz maç geldi çattı. asıl bayram bugün türkiye de. adı da kırmızı-lacivert. biralarımız, totemlerimiz hazır. en özel formalarımızı çıkardık dolaplardan. tek sorun geçmek bilmeyen zaman.

haftalardır kafamızda oynadık maçı. ne yapmak gerek, kimin oynaması lazım en ince ayrıntısına kadar düşündük. artık tek yapmamız gereken şey bu bayramdan keyif almak.

(bkz: hepiniz metin gibi oynayın)
7+ bitecek olan maçtır. (uçuk tahmin)
galatasaray'dan 3+ gol göreceğimiz maçtır. (banko tahmin)
kesinlikle üst bitecek olan maç. bence fenerbahçe akar gider, bırakmaz galatasaraya. ama ne olursa olsun her yer taksim her yer direniş sloganlarını duymayı deli gibi istediğim maçtır.
umarım olaylı ve bol kavgalı bir maç olmaz. tribünlerde diren diren diye ağlayanlara tavsiyem bari şu maçta ağlamayın!

maçın kadir has stadyumunda oynanması şu çalkantılı günlerde en doğru tercih olmuştur. eskişehir, ankara, istanbul ve izmir kendi kaybeder. her türlü yeniliyosunuz. bak şimdi tıpış tıpış kayseriye gidiyorsunuz. direnin bakalım direnin.
galatarasayın handikaplı kazanacağı maçtır.
maçın sonucundan çok tribünlerde ki protestoları ve sonrasında yaşanacak olayları merak ettiğim maç.
dumura ugratan entryler girilen mactir.

gezi zirvasi adi altinda haftalarca milletin huzurunu kacirdiniz, "sozde direnisle" esnafin ekmegiyle oynadiniz, yetmedi 5 insanin canina sebep oldunuz, hala taksim hala gezi. ne taksimi, ne gezisi, ne direnisi amk. sirf siyasi gorusunuze hizmet etmeyen bir hukumeti yermek icin hickimsenin huzurunu kacirmaya hakkiniz yok. ha, mesela teror lanetinin ortadan kalkmasi gibi sorunlar icin olsa eyv. ama bu hukumet zaten 12 yildir var, yeni mi dank etti kafaniza?
tam 3 saat sonra başlayacak olan maç. ellerim ayaklarım titriyor yeter başlasın artık. eric cartman gibi kendimi dondurmayı planlıyorum maç başlayana kadar.