bugün

Kullanıcılarına gönderdiği rezalet bildirim ile 10 kasıma hakaret etmiştir. Bugünden sonra boykot. nefretleri aştı artık, kendini belli ediyor. Bu güzel birşey.

https://vgy.me/2KhGx9.jpg

Edit : evimdeki tvden elimdeki telefona kadar buradan almıştım. Birdaha alışveriş yaparsam en adi orospu çocuğuyum. Net.

Ekşi sözlükte açılan başlıktan alıntıdır.
Ne zamandır da yoktu Aha sikendal amk.
Bu ülkenin kurucusunun ölümünde sabah kısacık bir süre çalınan siren ile saygı duruşunda hem onu yad ediyor hemde unutmadığımızı anımsıyorduk.

Be orospunun çocukları. Rahatsız mı ediyor sizi siren!? Rahatsız olan anasının amına geri dönebilir. O siren hep çalacak.
Yalakalık yapın yapın gün gelecek devran dönecek.
n11 bitmiştir. artık kimseye alış veriş ettirmem. atasına ayıp eden bedelini öder.
salak mısınız olm siz? *

adamlar kupon uyarısı için her akşam 8'de mesaj atıyor ve zil sesiyle bildirim gönderiyordu.

kampanya gece yarısı başlayacağı için kimse rahatsız olmasın diye zil sesini kaldırmışlar bugün.

sabahtan beri 10 kasım(atatürk) banner'ı var sitede görmüyor musunuz? onunla ne alakası var konunun.

edit: alın amk beyinsizleri, kampanyanın sloganı sirenler çalıyor;

https://www.youtube.com/w...feature=youtu.be&t=23
dijital orospu çocukluğudur. bunlardan alışveriş yapanın beyin hücrelerini sikeyim.
Bende deve kini var!

Misal ortaklarından biri aptalca laf ettiğinden beri pınar ürünlerini evime sokmadım. Böyle uzunca bir listem var. N11 de artık o listede, o metni yazan ve onaylayan da bahsettiği sireni gönül rahatlığı ile götüne sokabilir.
kötü bi tesadüf olmuş abartmaya gerek yok.
ekşi zaten rezaletleri sever.
Yetmezzzzz. Analarını da sikelim!!
biri siksin la şu n11 i .
Benim için biten sitedir. Şimdi çıkar açıklama yaparlar, "Biz rakip firmaya gönderme yaptık, Atatürk'le kesinlikle alakası yok" diye ama geçmiş olsun! 10 Kasım gibi bir günde söyledikleri lafın ucunun nereye gideceğini tartmaları gerekirdi. Üyeliğimi iptal ettim. Daha da böyle bir siteden 5 kuruşluk alışveriş yapmam. Atatürk düşmanı reziller sizi!
birtakim mallarin abarttigi olaydir.
10 kasim falan ibaresi gecmiyor o mesajda herseyi gotunuzle okumayin.
tarihin en boktan pazarlama faaliyeti olarak tarihe geçecek vahim bir hatadır.

be amına koduğumun çocukları. rakip firma alarmla bildirim yolluyorsa ''siren'' diyerek neye laf sokuyorsun lan?

tüm pazarlama ekibini toplayıp siktirin çekilmesi lazım. böyle bir hata olmaz. olamaz.
üyelik silinmiştir..

https://i.hizliresim.com/9a8bn5.jpg
n11 kim amq
(bkz: amazon com tr)
n11 linci mi?? vah benim ülkem vah
internetten pek alışveriş yapmıyorum ya da ağırlıklı yabancı sitelerden yapıyorum diyelim.

Bu derece profesyonellik dışı bir hareket en dandik sitede bile görmedim.

Alışveriş yapmayın, yaptırmayın.

Muhtemelen açıklama yapacaklar kamuoyuna ama sakın kanmayın bu bir kötü niyet. Affı yok. Benim için tamamen bitmiş bir alışveriş sitesi.
çomarların biti kanlanmış.

bu tıynetini unutma unutturma. satışları düşünce 1938'in kuruluş yıldönümleri olduğunu uydurup bayram gibi kutlayan kiğılı gibi en baş atatürkçü kesilirler.

görsel
Kamalistleri rahatsız eden "rezalet"tir.
ya şu "kampanyanın sloganı sirenler" diyenler saf mı aptala mı yatıyor?
10 kasım 1938'den beri anma günü. n11 bunu yeni mi farketti?
başlatmayın kampanya sloganı savunmanıza. zil çalmak ayrı şey özenle o güne siren vurgusu yapmak ayrı şey.
şark kurnazlığının ne olduğunu daha geçtigimiz günlerdeki cemal kaşıkcı cinayetindeki arap yetkililerin yalanları rezaletiyle yaşadık.

minareyi çalmadan kılıfı hazırlamış akılları sıra n11 denen taponcu şark kurnazları.