bugün

An itibariyle internet sitelerine düşmüş kayıttır.

http://www.dailymotion.com/video/xhx0af_oda-ve-cicek
Albay dursun Çiçek'in eşi ile oda tv yazarı arasında geçen konuşmaları içeren kayıt.
oda tv yazarı: gülşen ,gene şey yazdım, dün odatv de yayınlanmış. bu,türbanlarıyla ortaya çıkıyorlar, iki tane penguen kılıklı, affedersin götleri kocaman karılar.

gülşen çiçek: hi hi hi

oda tv yazarı: türk kadınını temsil ediyorlarmış.

g.çiçek:ha ha ha.yaaa. * türk kadını demeyecek orda. orda akp kadını diyecek.
benim oy vermediğim, benim başa getirmediğim insan beni temsil edemez.
cumhurbaşkanını subyancılık ile suçlayan zihniyetin konuştuğu laf zırvası.
oda tv yazarı: benim başbakanım da değil, benim cumhurbaşkanım da değil. ne de o götü büyük karılar bizi temsil edemez. penguen gibi geziyorlar ortada, zift çukuruna batmış gibi. ikisi de birbirinden iğrenç yani. zaten o çankaya'da ki akp'li var ya. o süb…nın allah'ı, şer… köp..!
yemin ediyorum yani.hiç sakınmadan da söylüyorum.
en büyük sübyancı, en başta işte

g.çiçek: evet

oda tv yazarı: böyle bi ahlaksızlık olur mu.

g.çiçek: işte değil mi ?..
oda tv yazarı: adam korku prensi gibi yaaa. surata bak süngüye davran. 17.olmuş. en cesur lidermiş. kıçımın lideri !! hakikaten surata bak süngüye davran. adam var ya korkunç bir adam. ruhunun pisliği, karanlığı gözlerinden okunuyor yani.

g.çiçek: yani yani.

oda tv yazarı: tavrı, terbiyesizliği hepsi gözünden okunuyor
oda tv yazarı: satılmışlığı….

g.çiçek: hiçbir şeyleri olmadığı gibi en önemlisi onurları yok, insanların içerisinde saygınlıkları ,sevgileri yok. bakın dedelerimiz insanlara bir soy bıraktı soy soy. kimin neyiyim diyecekler? şerefsizlerin çocuğu muyum mu diyecekler? torunu muyum diyecekler?

oda tv yazarı: aynen öyle. hepsi, o torunları var ya bunlardan utanç duyacaklar.

g.çiçek: onun için, evet onun için susacaklar. kendi kabuklarında… biz yine eşimiz dostumuz çevremizle çok böyle mutlu olucaz, onlar gariban olucaklar. çünkü soyları bozuk insan olacaklar.
montaj olduğu bariz kayıtlardır.

bu tip kayıtların ikide bir dailymotion'a yüklenmesi de beni kıllandırıyor. başka site mi yok kardeşim?
postal yalayıcıların biran önce aklaması pklaması inkar etmesi gereken ses kayıtlarıdır.
internete düşen her ses kaydı için montaj diyen yazarların inanmadığı ses kaydı.

Ayrıca bu yazarlar ne hikmetse hükümet üyelerinden birinin ses kaydı nete düşünce inanmaktadır.Şaşırtıcı.
oda tv muhabirinin çok fena götüne girecek konuşma. çok pis küfür etmiş..
bu cümlelerin sözü edilen kişilere ait olduğu açıkca belli olmayan kayıtlardır.

ben de iki tane adama ana avrat küfrettirir daha sonra ''Aha bilmem kimin ses kaydı'' diye sunarım. çok mu zor?