bugün

1 milyon dolar için döveceğimi bilmezse dövmem. bilirse öncesi göz kırpar, sağlam döverim.
sevgilimi dövmem için bu parayı veriyorsa önce parayı vereni döverim.
tipik inci sözlük entrileri, bi siktirin gidin.
Evetlere direnen bir hayır lobu gördüm. Ahah
döverim sonra beraber yeriz parayı.
millette 1 milyonu verecek yer arıyordu zaten.

görsel
-hayatım
-efendim aşkım?
-seni dövsem diyorum
-ne? pis adi zorba , kadına şiddet ha, yazıklar olsun sana!!!
-ama aşkım döversem 1 000 000 dolar verecekler.
-vursana lan, kır ağzımı burnumu, bak daha duruyor amk. çak bir elinin tersiyle, çabuk.

not: elbette latifedir, kadınlara şiddete kesinlikle hayır ve tüm kadınların 8 mart günü şimdiden kutlu olsun.
sevgilinizi dövmenin değil ruhunuzu satmanızın bedeli bir milyonsa sorulması gereken soru ben o kadar eder miyim olmalı.

(bkz: ruhunu şeytana satmak)
Sevgilim dövsün. Ne de olsa kız, Fazla acıtamaz. Sonra ver elini maldivler.

Sevgilimin evet demesi gereken sorudur.

Önce avans verseniz de bir sevgili yapsam.
paranın köpeği olmadığımız için hayır diye cevap verirdim. para sonuçta bizim için var.
tabi ki döverim sonrasında da gönlünü almak için binlerce dolarlık tek taş yüzük alırdım herhalde.
evet mahiyetinde cevap verenlerin sevgilileri onları terk ettiğinde ya da en ufak araları bozulduğunda sözlük yazarlarının itirafları başlığında salya sümük entry girdiklerini de göz önüne alırsak yalanınızı sikeyim.

kendinizi bile döversiniz üstüne.
sevgili dövmeye para verecek insanlar hayal eden "et (mesela dana eti)" beyanı.
'amına bile korum hem de' seklinde cevap vereceğim soru.
olum az gerçekçi olun ipneler.

bir kere hiç kimsenin sevgilisi gel beni döv ya da yumruğunu çıkar kafa atayım demez. Çünkü size güvenmez para insanı değiştirebilir ağzı burnu kırıldıktan sonra onu bırakıp kaçabilirsiniz vs. diye. ikincisi burada "odomloğono poroyo sotonlor vöörr." diyenler de lafım size olum böyle söylediğinizde de sözlükten hiçbir hatun kişisi "ayyyyy ne ince ruhlu erkek dur ben şu minnoşa bir mesaj patlatayım" demeyecek. o yüzden adam olun lan!* 1 milyon dolar kuru da aldı başını gidiyor hani 1 milyon tl olsa belki de dolar olunca gözlerimi benjamin franklin bürür gözüm döner.*

verilen para peşinse dayak esnasında ver bak hatunun elinde 250-300 bini bak o zaman gör kendini yerden yere atar. ya alamazsam diyerek muallakta kalmasın. ha karını döver misin de bak kadın o zaman uçan kafa atar yumruğuna hayatınız kurtulacak diye.
arıyım da gasilhaneyi hazırlasınlar.
1 milyon doları duyunca sevgilim kendini dövdüreceği için gerek kalmaz.

materyalizmin gözünü yirim.
(bkz: para çaydanlığı)
öncelikle bana bu teklifi sunanı iyice bi döverim.
amına bile korum.
sonra diyorlar ki biz uygar medeni dunya vatandasi filan felonuz. siddete meyliniz vallahi neyden bilmem ama kökünüz kurusun eksiciler ve onlarin ozentileri!
akıllı davranırım, sevgilime söylerim böyle bir teklif var diye. 500binini ona vermeyi teklif ederim, yüzde bir milyar kabul eder. sonra hafif tertip bir döverim çok kanatmadan. üstünede o kızgınlık ve ihtirasla sevişiriz. paramızı alır birlikte uzaklara doğru yol alırız, miiisss.
Döverim. Sonra da onunla o parayı paylaşırım.
Ağzına bile sıçarım.
insan sağ elini nasıl dovebilir ki?