bugün

cekirdek: yok
bira: yok
sigara: yok
ntv spor yok, biss keyi yokmus uydunun. amina koyayim ki mac icin tek bir sart bile hazir degil.
atletico madrid' in en az 1 puanla maçtan ayrılacağı müsabakadır.
+7 olması imkansız maç. üst bile zor bana kalırsa ama belki 3 gol çıkar toplam, daha da fazla gol olmaz.
çevre de kimi gördüysem kg var oynamış. umarım yanılmazsınız.
alt oynayanın büyük paralar götüreceği maçtır.
bilmiyorum sözlük ahalisinin ne konuda bilgisi var ancak, şöyle bir bilgi vermek istiyorum üzerine alınan alınsın, keza çok manidar bir bilgi.

at.madrid futbol takımında real madrid e karşı galibiyet görmüş sadece bir oyuncu olduğunu biliyormuydunuz?

peki bu oyuncu kim?

cevabını vereyim;

emre belözoğlu 2 galibiyet görmüş real madrid karşısında.

avrupa süper kupa finali: galatasaray 2-1 real madrid
uefa şmp. ligi çeyrek finali: galatasaray 3-2 real madrid.
falcao çok yalnız kalıyor.
arda falcao yu uzaktan izliyor biz gibi. biraz koş adamın boşalttığı alanlara.
derken sarı gördü.
ronaldo çok pis astı casillas bile oha dedi. o derece.
casillas ın frikik golüne tepkisi takdire şayan olmuş, ayrıca arda nın gereksiz yere elle topa elle müdahalesi de golü resmen ronaldo için hazırlamıştır.
arda'nın sıçıp sıvadığı bir maç başlangıcı olmuştur.
Atletico Madrid Taraftarlarının : " Elinin ayarını sikeyim ARDA " diye tempo tuttuğu maç.
ronaldonun fena döşediği maç. gol arda yüzünden oldu bu arada.
arda büyük bir hata yapmıştır ancak olabilir bunlar futbolda vardır, umarım arda bir gol atar yada asist yapar ve hatasını affettirir.
Geçen sene atletico'nun sahasında oynanan maçtaki gibi ronaldo'nun frikikle madrid'i öne geçirdiği maç. Bu maç bu skorla bitmez. Atletico beraberliği yakalayabilir.
(bkz: mourinho nun memnun kaldığı hakem tipi)
falcaonun alenen dayak yediği maç.
Beklenen zevki vermeyen maçtır.

Bugun izlediğim münih-dortmund maçı gibi vasat geçiyordur. gerginlik bol ama ortada futbol yok. atletıco kötü ama arda da çok kötü. simeone oyundan alabilir. emre tercihi gelir mi bilmem ama emreyi aşar bu maç.
o değil de ronaldonun frikik kullanırken naptı öyle anlayabilen var mı? o topun gidiş şekli üzerine fizikçiler tartışmalı bence.
alt bitecek ve herkesi göt edecek kar$ıla$ma. 2-0 ya da 1-1.
üs olacağını düşündüğüm maç.
10 yaşındaki kız kardeşime "arda reklam çekmeyi biliyor ama bunu (maçı kastediyor) yapmayı bilmiyor." dedirten maçtır.

küçücük kızdan bu cümleyi duyunca ağzım açık kaldı. Diego Simeone 77 dk sabredebildi. şahsen arda'dan daha iyi bir performans bekliyordum.
atletico madrid in futbol oynamak yerine her türlü pisliği yaptığı karşılaşmadır. pepe, ramos ve mesut a yapılan hareketlerin futbolla hiç bir alakası yoktu.
real madrid i masumlaştırarak atletico yu kötüleme gibi anlamsız eleştiriler yerine maçtaki futboldan bahsedersek real madrid oynadı atletico madrid izledi.