bugün

o kişi umutsuz vakadır.belki doğuştan kördür, belkide sonradan kör olmuştur...
1 55 boyundaki şişman kızlardan hoşlanıyordur.
Bu tür programlarda sıkça görülen hadisedir.

(bkz: Dest-i izdivaç)
askerdir.başka bir mantıklı açıklaması olamaz.
ya sıkı yalancı, ya da kara sevdalı.
güzellik kriterleri böyledir. kimsenin de oturup kafa yormaması gereken durumdur. size ne lan.
aşıktır. 75 kilo olan kuzenimin 130 kiloluk sevgilisini düşününce çok da olasıdır. *
(bkz: yol yapim çalismasi)
a$k, otada konar b*kada.
155 cm, 1cm 55 cm, 155 m, 1m 55 m, 1 cm 55 m, 1m 55 cm, 1.55 m, 1.55 cm uzunluk kombinasyonlarından birine sahip şişman kıza çok güzelsin diyen kişidir.
(bkz: aşık)
"yakacakla sikeceğin kötüsü olmaz" düsturunu kendine şiar edinmiş sahsiyettir. gerçekten böyle şahıslar var böyle garip garip şeyleri kendilerine şiar ediniyorlar.
tercihine saygı duyulması gereken adamdır.
burada sorulması gereken;
ne kadar şişman?
zevkleri bizce normal olan zevklerden farklı olduğu için normal karşılanması gereken durumdur.
2 ihtimal vardır
1. ihtimal istenendir, iç güzelliğini görmüş, kişiliğini sevmiş olabilir.
2. ihtimalde ise, yanından geçmek bile tehlikelidir bu insanın. Arkana bakmadan değil arkanı dönmeden kaç.
gayet sen ben gibi siradan bir adamdir. behey et düskünü canavar. adam "güzelsin" demis. güzellik deyince yüz güzelligi geliyor aklima. kizin yüzü cidden cok sirin, sempatik, güzel olabilir. hatta kilolu kizlar hepten bi sirin bana göre. ha sexi olma durumu varsa, o da cözülür. nitekim güzellik sexi olmak göreceli bir kavramdir. ben bu sitede angelina jolie e kemik yüzlü lan güzel degil diyen adam gördüm. cogumuzun agzinin suyunu akitan jolie. eee bu sisman kisa kizda kimine göre sexi olabilir yani niye olmasin.

ulan dindara yobaz derin
kürde bölücü dersin
sismana cirkin dersin
egitim alamamisa kro dersin

nasil bir beyaz irksin amina koyimki herseyin en güzeli en iyisi sana bahsedilmis. siktir git lan ordan.
aşık olan bir insanın yapabileceği en doğal hareket.
şişman değil ama 1.55 boyunda dünya güzeli biri var.
(bkz: şebnem ferah)
neden bu kadar kötü oylandı anlamış değilim.
niyeti çok fena bozuk olan adamdır..
shallow hal filmindeki hastalığa yakalanmış olması muhtemel adamdır.
sağ eliyle olan randevularına bir süre ara vermek istemiş olabilir.
Örneklerini çok görürüz.Sokakta yürürken çirkin bir kıza sımsıkı sarılmış yakışıklı erkekler yada çirkin kıza sarılmış çirkin erkekler görürüz.Aralarındaki duyguları sadece onların bilebilmesi mümkün olduğu için,bize iyk.böğk,hiç yakışmamışlar,bunda ne bulmuş gibi yorumlar yapmak kalır.Aşkın yaş,hudut,akıl,mantık tanımadığını bilenler ise bu duruma fazlasıyla takılmayacaklardır.
eli nasır tutmuş adamdır.
abazalıktan gebermiştir artık !