bugün

içinde bulunduğum maçtır. ben daha 5 gol görmedim 3 seneden beri. yalnız şöyle bir gerçekte var. takımda bayern münchen alt yapısında yetişmiş 2 adam*. denizli spordan ayağı kırıldı diye futbolu bırakan adam. bursaspor dan 3 futbolcu* arada da bizler genelde golsüz biten ama izleyenleri mest eden karşılaşma...
5' er dakikadan 2 devre halinde oynanmış olabiir. o değil de 0-0 biten basketbol maçı ilginç olurdu gerçekten.
Olmuş bir maçtır. Maçta çok fazla efor sarfedersiniz. Çünkü takım olarak defans takım olarak hucum yapan iki takım vardır ve sıfır hata ile oynanır.
halı maçının amacı şap şup gol olmasıdır zaten herkes 3 er 5er atıcak yoksa halı maçı yapmayanın anlamı olmaz.
galatasaraylıların hayali maçtır. (bkz: ne olur 1 puan bari)
iki sıfır berabere biten hayali maçtır.
çimleri görünce mangalla kaynamış halısaha maçıdır.
henüz başlamamış halısaha maçıdır.

edit:ulan yüzüncü giriyi ben girdim be.kendimi bir şey sanmaya başladım valla.sakın silmeyin girimi var ya.
kalecilerin kalede panter kesildiği maçtır. *
iki takım da halı saha maçındaki göbekli abilerden oluşmuşsa sonucu gayet normal olan maçtır.
zaman görecelidir..
belli ki iki takımda sahaya hiç çıkmamış.
30 a 30 oynanmış olması muhtemeldir.
montla sıçmaktan beterdir. didinirsiniz, koşarsınız, terlersiniz, ses tellerinizde çatlaklar oluşur; ama futbolun meyvesini alamazsınız. üzülürsünüz.
o maç aslında 20 ye 20 bitmiştir ama pratik zekalı millet olduğumuz için bu maçlarda 0-0 olarak sayarız. düşünsenize kaç kaç diyor rakip takım 20 ye 20 diyorsun.
yuh derler adama. ama bir o kadar da çekişmeli geçtiğini gösterir adama.

tabi o kadar kişinin oynamayı bilmediği gibi bir gerçekte var ama boşverin onu hiç düşünmeyelim. *
polis baskını nedeniyle yarım kalan maçtır.

http://www.haberler.com/m...s-baskini-3199386-haberi/
kar engeline takılmış maçtır.
tadından yenmeyen maçtır. çekişmeli kıran kırana bir maçtır.
bir dünya golün kaçtığı dünyanın en baba derbisine taş çıkartacak maçtır.
başlamadan biten halı saha maçıdır.
maçın ba$ında sahada kalp krizi geçiren olmu$tur.
oynanmamış halı saha maçıdır.
herkes sarhoş geldiyse mümkündür.
Yoktur. Bu kadar netim.