bugün

Dostlarım, sevgili uludaşlarım. bu adilik değilde nedir.
muhbirliği kabul etmedi diye öğrenci dövülür mü! Bu ne yobazlıktır .

Şimdi bu adamın kendi çocuğuna yapılsa ciyak ciyak öter.
Seni düşüncesiz basit varlık!

--spoiler--
okul müdürünün, ’sigara içenleri ihbar edeceksin’ isteğini kabul etmeyen öğrenci, dövülerek hastanelik edildi...
--spoiler--

haberin devamı için tıklayın

şu öğrencini haline bakın:
http://galeri.uludagsozluk.com/r/126211/

yazıklar olsun sizin gibi eğitimciye!
Daha ilköğretim çağında böyle eğitimcilerin olduğu bir ortamda, ÖSYM deki ve YÖK'deki sorunların çözümnü beklemek hayal. Abidik gubudik sebepleri bahane ederek dayağa başvuran eğitimciler bu ülkenin bu hale gelmesinin sebebidir. Bir de "ellerine sağlık hocam" diye alkış tutan zihniyet var ki, o zihniyettekiler de bir o kadar suçludur.

Bazı şeyleri toplum olarak hakediyoruz hiiiç ağlamayalım, dövünmeyelim. Daha ilköğretim seviyesindeki sorunları halledemeyen bir ülke, yükseköğretim seviyesindeki sorunlarını tabii ki çözemez .
öğrencinin ailesi tarafından hızla hukuki yollara başvurulup cezalandırılması gereken kişidir.
keşke bizim de böyle müdürlerimiz olsaydı.neyse. müdürümün ellerinden öpüyorum. inşallah dövülen çocuk da kürttür. gerçi o hemen kabul ederdi muhbirliği.
kendi çocuğuna atılsa nasıl olurdu düşünmesi gerekir kanımca.
çocuklara şiddet ve taciz uygulayan kanı bozuklara, gereken cezayı vermeyen yetkili kişilerin annelerine talip olduğumu belirtmek istediğim olay. annesinin, babasının gözünden esirgediği yavrularına kimsenin hiç bir şekilde zarar verici bir hareket yapmaya hakkı falan yoktur.

(bkz: asın orospu çocuklarını)
çıkışta öğrencinin abisi veya babası tarafından dayak yemesi muhtemel olan müdürdür.