bugün

Bir gece vakti evde tek başınaysan buram buram hissedilendir.
duvarlarla konuşmak, tavanla bakışmaktır. yine iliklerime kadar hissediyorum.
Boş kalabalıktan iyidir.
Bi bardak cola koyacak birinin olmayışıdır.

Hoş yalnızken bardağa da ihtiyaç duyulmuyor amk.
şu sıralar içinde bulunduğum durum. çok demek yanlış olur, günün 12 saati (bkz: david gilmourun parmaklari) ile mesajlaşiyoruz çünkü. (bkz: swh)

bu sebepten ötürü cannes film festivali'nde yarışmış filmleri izliyorum. araya bir kaç da oscar'lı film sıkışırdım. öneri isteyenler dm'ye. (bkz: Swh)
bu ara o kadar cok derin hissettigim duygu ki. beni anlayabilecek kimse yokmus gibi hissediyorum.
Atalarımız boşuna dememiş,
@nerde çokluk,orda bokluk. Diye
iyidirh iyidirh yalnız olmak.

@32 yıllık bokluktan çıkan ben...!!!
Ne olursa olsun insanın dibine kadar tatması gerektiği, illaki yolunun düşeceği bir duygu. Tanrı tarafından insan olmanın Lütfu olarak verdiği bir olgunluk ya da acizlik, bilemiyorum. Bildiğim tek şey bazılarımız bunu öylesine yaşayabiliyorken, bazılarımız hissede hissede öylesine, ölesiye yaşıyor. Yada yaşamıyoruzdur. Ölünce yaşayacağız.
Suan yaşadığım ama artık çok da koymayan şey. Ama şey çok kötü.

Mesela yıllarca yarınımın garantisi olmadan bir ev kiralayıp eşya alıp yerleşemeyecegim. Bu sehre alışmalıyım demeyeceğim yada alışamayacağım. Cunku muhtemelen yıllarca farklı şehirlerde farklı bölgelerde çalışarak Ve kendime ait olmayan yataklarda misafirce uyuyarak geçecek.

insanın evi olmadan yasaması mümkün mü bilmiyorum ama öğreneceğim. Ama sevdiğim bir söz vardır. Birinin seni düşündüğü yer, geri döneceğin yerdir, evindir.
Can sıkıcı bir durum. insan bu zamanlarda bir mesaj almak istiyor.
o kadar yalnız olmak ki yeni yıla sözlükte girmek.
benim durumum benim halim yalnızım ve huzurluyum.
hiçbir zaman unutma ki 'bu da geçer ya hu'.
görsel
Kimsemiz yok ki, uğruna karpuz keselim
yalnız hissettiğinizde bana yazın gençler, çekinmeyin.
Bi çoğumuzun hissettiği benliğimizi derinden dağlayan durum. Kaybedebilecek bir şeyimizin olmaması da bu durumu daha beter kılar.
bkz: işte ben
bir Allah kahretmesin durumu.

sözlükteki başlıkları görünce akıldan geçen ve oldukça derin manalar taşıyan bir şey işte. ne olduğunu bulamadım.

neden böylesiniz maymunat kafalı ördeklerim benim?
7 milyar nüfuslu dünyada söyle güzelce seks eyleyecek bir arkadas bulamamaktır. lanet olsun. ..
bir insan bu kadar üzülmez yav .
o değil de çok yalnızız be ya.
ağlıcam lan.