bugün

karşılıklı iki güzel hareket izledik

hahahaa başlığı, yazıyı sktir et de aramaya inanalım dedik bak benzer başlık olarak ne çıktı karşıma:

(bkz: karşılıklı oynayan iki erkeğin eşcinselliği) kitlendim lan yeminle. neyse konuya girelim minake:

bu nasıl bir alışkanlık abicim ya? spor spikerlerinin vazgeçilmezlerinden dimi bu.

- top ufukta, ufuk kaleyi gördü vuruyooooor! kaleci hamidu çıkarıyor, karşılıklı iki güzel hareket izledik. işte tekrar ekranlarızda, ufuk vedattan alıp kaleye sokuluyor...

bu ne lan! sinirden kendimi sikiyorum her seferinde. şöyle yatıştırıyorum sinirlerimi:

maç bitiyor, spiker "evet kocaelinden yaptığımız yayını burada sonl...". yayını kapatır kapatmaz kendi kendine "vayy aga be ufuk ne vurdu öyle ya. ama hamidu da deli sikmiş gibi zıpladı lan." gibilerinden söylendiğini hayal ediyorum. senin de anlayacağın üzere çok hızlı yaşıyorum. böyle devamlı macera, devamlı aksiyon amskym!

not: ziraat türkiye kupası maç özetlerini izliyorum, evet.

not 2: seni tebrik ediyorum genç! yazımın başında verdiğim (bkz: karşılıklı oynayan iki erkeğin eşcinselliği) başlığı tıklamayarak sonuna kadar okudun bunu. hadi yörü git şimdi oku bakayım, bu da sana kıyam olsun keraneci.