bugün

sozlukte sans oyunu oynamak

güzide sözlüğümüzün bazı özelliklerini kullanarak o gün şanslı mıyız, değil miyiz, loto-toto oynasak parayı vurur muyuz, yoksa gider yolda arabayı mı vururuz gibi tahminleri yapabileceğimiz durumdur. bir çok çeşidi mevcuttur, hemen aşağıda açıklayalım

1. bir gün tuşuna ardarda iki kere tıklamak suretiyle aynı günü iki kere yakalayabilmek. *
2. rastgele tuşuna iki kere tıklandığı vakit, iki açılışta da aynı başlıklardan kaç tane yakalandığı sayılarak 100 üzerinden oran hesabı, çiftleri bul gibi mesela.
3. silik bölümüne girildiği vakit en son silinen entry nin hangi sırada olduğunu tahmin edebilme. o listedeki maddeler entry numarasına göre sıralandığı için en son hangisi silindi, ben kontrol ettim mi şeklindeki arayışınız için şans önemli bir faktör. hele ki arjen robben için. kendisinin 200den fazla silik entrysi olduğu için, bugün silinen bir entryi bulmak için saatler harcar.
4.meşgale bölümü açılabildiyse eğer hapland2 oyununda kaç bölüm ilerlenebilecek
5.ukte bölümünde her sayfada kaç tane ismini tanıdığı insan var. her sayfada 5i geçebilecek mi.
6.ben penceresinde 5 dakikada bir kaç entrysi kötüleniyor. iyileme kötüleme oranı nedir.