bugün

kazim kanat in irkcilik yapmasi

beşiktaş yazarı kimliği altnda beşiktaş'ı sadece yerden yere vuran, çamur at izi kalsın taktkiği ile bir yerlere gelmeye çalışan ve oyuncuların soyadlarını söylemeyi meziyet sayan bir zihniyet her türlü şeyi yapar diyorum. kazım kanat ırkçılık ta yapar, fanatizim de. çünkü zihniyeti ancak buna izin vermektedir. spor yazarı dediğimiz kişiler olaya objektif bakabilmelilerdir her zaman. ancak kazım kanat bir beşiktaş yazarı olmanın ötesinde tamamen bir fenerbahçe düşmanıdır. f'sini duyduğunda bile bir şeyler olmakta, titremeye başlamaktadır. hayır onu da geçtim ne demektir milli marşta ayağa kalkmamak? sen bu ülkenin vatandaşı değil misin sayın kanat? sonra sen kimsin ki fatih terim gibi bir insanın milli duygularından şüphe edebilirsin? aurelio isterse bilmesin milli marşı, öğrenemez mi? 5 senedir türkiye'de oynayan bir oyuncu isterse o milli marşı senden daha iyi okur sayın kanat.

netice itibariyle milli marş okunurken ayağa kalkmayacak bir insanı ben türk vatandaşı olarak görmem ve böyle birisinin de bu ülkede yeri yoktur. size başbakan usulü sesleniyorum sayın kanat. ananızı da alın gidin!

edit: süreyya ayhan koşarken heyecanlanıyorum ama elvan umrumda değil demiş olan birisinden ne beklersiniz ki...