bugün

atakergit

bak bir salak daha gelmiş , yazacak bok atacak bir şey bulamamış 1071 yerine 1073 yazmışım salak bunu bana karşı kullanıyor.
hun tarhanası ,bunlar hunları da türk diye bize kaşkallamaya çalışıyor .

bunlarda beyin nerede biliyor musunuz anüs çeperlerinin yanında basur memesi oluşmuş yüze zeus bunların beynini oraya koymuş.

bu kafa dincilere osmanlı torunuyuz dedileri için saldırır ama götleri sıkıştı mı osmanlıcı olurlar.

tarih literatüründen haberi yok, egemen olduğun sınırların dışında ki toprakları alıp ülkeleri ana vatan topraklarına kattığın zaman bu işgaldir. tabi ayrıntılar gizlidir.

bunlara ingiliz elçiliği pasaport versin ,ingiltere hindistan'ı işgal etmedi özgürlük getirdi der ,sonra kadir mısıroğlu'nu hainlikle suçlarlar.

bunlar böyle bir cins,kadir mısıroğlu'da bunlardandı türkçü sonra değişti.
bu türkçü-kemaliz -ulusalcı çeşitlerden bir halt olmaz.

mustafa kemal 1938'de vefat etti ,savaş girdi araya, çin ve kore devrimleri abd dünya haritası ve siyasetini belirleme başladı, komünizm -sovyetler abd'ye karşı savunmaya geçti.

1960'lar, sağ siyaset ülkede iktidarı aldı(1950) o gün bugün bu türkçü-kemaliz-ulusalcı sürü bir gün ülkeleri için sokağa çıkmadı ,tek bir lider -önder çıkartamadılar hep atatürk'ün mirasını yediler.
ergenekon-balyoz'da çıkarttıkları da bakın kimler: tuncay özkan, doğu perinçek, osmankavala,(dışarıdan) vb.

gezi kalkışması da aynı, hiç bir aktif eylem yok ölen kardeşlerimiz hep soldan.
korkak bunlar ,bir halt edemezler ,mustafa kemal'i savunamazlar.bakın kemal kılıçtar'a anlarsınuz.

işlerine geldi mi aaa,denizgezmiş atatürkçü idi ,aaa mahir çayan m. kemal'i överdi ama sıkıştılar mı komünistler hain.

korkaklar lider çıkartamaz..... !

hassssssiktin ulan ,sizden cacık olmaz,

not; bunların çoğunda %99 türk kanıda yok, mangalda kül bırakanların torunları.

birde kasılmış aaa ben niye türk düşmanına yazdım, yazmasaydın ulan gebeş..

sizin delikanlılığınıza tüküreyim...

acurlar.