bugün

recep tayyip erdoğan

(bu yazacaklarımı t.c mahkemelerinde ve aihm mahkemesinde kullanabileceğimi bilerek yazıyorum)

ben o aihm davasını yukarıdaki cümleyle kazanırım.
korkmamam ondan belki.
bir insan diğerinden, bir vatandaş diğerinden niye korkar? insanlar senden niye korkuyor?
senli ben konuşmaktan veya bu şekil bir yazışma bile kimilerine fazla geliyordur... nasıl direkt konuşabiliyor diye?...

atatürkün kurduğu şu cumhuriyetin verdiği güçlerden birisi bu! bunu usulune uygun yazarsam, ne yazarsam yazayım hakkım oluşu...

bu gençler bunu kaybetti... kim sana kendi gibi yazabiyor ki artık? kim korkmuyor senden? kim kapısını yarım saat sonra polis dayanmayacağının güvencesine sahip? sebep ve niye... sen eleştirildin diye!
sen eleştirildin diye bu ülkenin metin akpınar'ını vs polisle muhattap etmiş insansın!

ben niye korkmuyorum? sözlük hesabı gibi... formata, yasaya uygun yazdıklarım! çok ince bir çizgi üzerinde yürüdüğüm... belki de o adrenalindin beni kendine çeken.

https://www.youtube.com/w...GtnaehsPHGXL&index=70

şöyle bir kızaydı senin açtığın savaş... baba, büyük, büyüğü vs olabilecekken!
öyle bir gaz verdi ki bir kısım sana... hadi parti başkanıyken neyse de... koca ülkenin başkanıyken parti başkanı gibi davrandın. bir tarafdı hep kaale aldığın ve hesap yaptığın.

doğal yani...
sen beni umursamadın, saymadın bir vatandaş olarak... üstüne sevmedin de...
hepimizin olmadın yani...

ben niye, nasıl, ne sebepten sevebileyim ki seni?

korkuyla mı? senden korkmakla mı?
hadi ben korkmadan yazabiliyorum da...
ha bu arada... normalde korkak ama senden senin ardına sığınan o kadar çakal, o kadar sırtlan var ki...
neyse...
davalık bir şey demedim... şikayet edecek varsa kendi sonuca da katlansın.

ardımda bırakacağım en güzel melodi de budur.
https://www.youtube.com/w...GtnaehsPHGXL&index=68

ben ben diyeyim... sen herkes anla:
evrenden daha çok korktu insanlar.
köy yerindeki geri zekalı insanlar bile devlet telefonu mu dinliyor mu diye korktu...
ben niye korkuyorum demedi?
niye korkuyorsun diye sorduğumda? anarşistsin dediler.

insanlarsan senden korkuyor.... senden... adının ismini bile telaffuz etmekten! sokakta tanıdığın tayyip diyebilirken vatandaşın tayyip demekten korkuyor?!
senli yazmaktan hitap etmekten seslenmekten!
hem sen unuttum bayım... mütevaziliği, bizden biri olmayı, hem kraldan kralcı olanların.
sen nasıl böyle konuşursun diyen varsa versin mahkemeye!

korkmuyorum... belki bu gerizekalılar anlamaz da... anlayan biri olur elbet... 2. bronson olurum bu ülkeye.

bir şekilde büyüdüm büyütüldüm... ailem di... öğretmenlerim di... cumhuriyet di... öyle büyüdüm ben.
belki bu yazıyı sen okumayacaksın da... ben senin kulağına gider diyerek yazdım!.

o gençliğe hitabeyi de hiç unutmayarak!

ha bir de sözlükteki o amın oğlu trolleri zikime bile çalmayarak!