bugün

rte nin bosna hersek e 30 bin doz aşı yollaması

herşeyi geçtim bosna'nın bize ne faydası var.

daha kendi kendine yetebilen bir ülke değil. ekonomisi bizimkinden iyidir belki. hatta bi ara seyehat ederim oraları da görmek isterim diye düşünüyordum ama mürted olduğum için götümü kesebilirler. kalmak daha iyi.

türkiye'yi yönetecekseniz mantığınızla yönetin duygularınızla değil. duygusal bir süreçte değiliz.

ben başta olsam aynısını yapardım çünkü anadolu halkının genetiğinde var üç maymunu oynamak.

her söylediğimiz şey için bize dava açıyorlar ama kaç kişiye açabilirler diye bir düşünün 10000 kişi yazsa kaç tanesini içeri tıkabilirler. çin mi burası.

andımız kaldırıldı şimdi istiklal marşı da kaldırılsın çünkü bu halk onu da haketmiyor daha "korkma" diyor sana "korkma" diyor bre korkak. o yüzden istiklal marşı da kaldırılsın korkak bir halkımız var çünkü neyine senin istiklal marşı.

birde kendinize müslümanım diyorsunuz e siz öldüğünüzde nasıl cennete gideceksiniz daha hakkınızı savunamıyorsunuz allah sizi neden cennete alsın. "burada haksızlıklara göz yumalım diğer tarafta allah onları yakacak nasıl olsa" çok beklersin çok.

bosnalılara da bir çift sözüm var eğer onurunuz varsa eğer şerefliyseniz o aşıları kabul etmezsiniz.