bugün

sozlukte yasanan online yazar sacmaligi

bu kampanya'nin sacma oldugu suphesiz dogrudur.ancak 5000 baslik acmanin sozlugun ebesini bilmem ne yaptigini soylemek daha da sacmaliktir.sacma olan bir sey varsa o da sozde eglence bildigimiz,ota boka tespit yapip,ipe sapa gelmez seyleri aktarip sozde eglenmek icin girilen entrylerden daha da sacma oldugu kesindir.eglen,aktar,bilgi paylas,dusuncelerini yansit ama uyduruk,gereksiz kimseyi ilgilendirmeyen seyleri sozluge yansitirsan ve sen buna eglence dersen ben de eglence kelimesini daha da dusunup eglence nedir diye kendime sorarim.senin icin eglence parti duzenleyip sex festivallerine katilip bilumum insanlari asagiliyip,gulup sonra ne guzel eglendik dersen;bu senin icin eglence olur.ama benim icin hanzoluk olur.zira senin icin eglence olmayan sey bana eglenceli gelebilir.misal 5000 baslik girmek.

ha bu arada konuyu baska yere getirdim ama bu online zirvesini her ne kadar sacma,salakca bulsam da online zirvesinin sacma oldugunu kanitlamaz.zira nasil bana 5000 baslik acmak eglenceli geliyorsa onlara online olmak eglenceli gelebilir.
(bkz: herkesi kendisi gibi olmasini istemek)