bugün

neden her kanalda aynı içerik var

Bu şartlarda gel de tv izle amk. Bir kanalda bir program tutuyor mesela gelinli kaynanalı abuk sabuk bir program. Bir bakıyorsun 4 kanalda birden aynı konsept bir tek isimler farklı. Yok efendim gelinim mutfakta, yok gelinim yatakta, yok gelinim anasının amında...
Sabahları pek uyanık olmadığımdan şu an bilmiyorum ama bir ara her kanalda müge anlı tarzında kayıp, cinayet vb vakaları çözen kendini dedektif sanan ablalar vardı.
Dizilerde de aynı sorun var. Bir ara dağ 2 filmi patlayınca baktılar halk askerli şehitli, teröristli içeriklere bayılıyor hoop her kanala bir asker dizisi. Aşklı meşkli sikimsonik dizileri saymıyorum bile onların hepsinin konusu zaten aynı. Bir oyuncular ve çekilen yerler farklı. Ya zengin kız fakir erkek ilişkisi ya da tam tersi. He bir de töreli diziler var onlar tam çıldırmalık. Bu töreli diziler de esasen ikiye ayrılıyor. Birisi kürt dizisi diğeri karadeniz dizisi. Karadenizlilerinkisi karadenizli olmama rağmen kürtlerinkinden daha da absürt geliyor hiç çekilmiyor.
Şimdi de tutturmuşlar bir doktorlara. Foxtaki mucize doktor azcık izlendi ya amk artık her kanala hastane temalı aşklı meşkli sikimsonik doktorlu dizileri doldururlar. Ulan zaten alayınız çöpsünüz bari biraz özgün olun, içerik üretmeye çalışın sürekli birbirinizi taklit etmeyin...