bugün

sevgilinin eski sevgilisiyle telefonda konuşmak

bazen mecburiyetten yapılan, karşıdakine acıma hissi uyandıran talihsiz görüşme.

halini anlamaya çalıştığım, empati yaptığım birisi manyağa bağlamış halde defalarca arıyor. "bakma şuna boşver" diyorum aşkitoma. hiç durmuyor adam. sevişirken bile vınn vınn titriyor telefon. sonunda açıyorum mecburen.

karşımdaki ses hep aynı. kızgın, ağlamaktan yeni çıkmış ve sarhoş bir ses. küfürlerle giriyor. o küfür ettikçe, onun sevdiği kızın çok afedersiniz vajina dudaklarını okşuyorum.

"birader artık bitti, sevmiyor seni" diyorum. adam bu kez ağlamaya başlıyor selin diye. isimler değişiyor, selin burcu oluyor, burcu melis oluyor. bu adamlar hiç bitmiyor.

elimi şaklatıp sikimi işaret ediyorum. onun sevdiği adam, telefonda yalvarıp "ben onu çok sevdöğğğm" geyiği yaparken, ben penisimi emdiriyorum aşbiştoma.

en acısı da, bazılarının ciddi ciddi ömür boyu seveceği hanımların benim için sadece haftasonu mezesi olması.

lanet ediyorum kadere, evet. suçu kendimde görmüyorum. ben sadece akbaba misyonuma uygun davrandım. belki bu kadın da benden sonra hatasını anlayıp, onu seven insana dönecek. ama artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. o kızın bedeninde benim spermlerimin tadı olacak.

çok aşağılayıcı bir durum bir erkek için. kimsenin başına gelmesini dilemem.