bugün

senbenimyigenekarismissin

silik yazar. aslında silik yazarların arkasından konuşmayı pek sevmem. ama ben çaylakken bu mahlas altında nickim çok geçtiği için açıklama gereği hissettim. bu yazar moderatörlere gidip '' nicki bilinmeyen bir yazar yorum özelliği kısmından bana küfür etti'' diye şikayet etmiş ve o şikayet ettiği bdv yazısını da sözlüğe gösterip '' ohhh olsun 15 gün çaylak ettirdim, modlar 15 gün çaylak yaptı bu kişiyi'' demiş. söz konusu capsi de gösterip '' beni siken de kuklaydı '' demiş. çaylak oldu şimdi muhaha demiş. .

şimdi buraya bir şey diyeceğim olmayacak. ben 15 değil 3 gün ceza aldım. karizma olsun diye arada bir mavi şeridi görmek hoşuma gidiyor çünkü. sünnetlikten kalma bi alışkanlık. o şeridi seviyorum ben. en sevdiğim de mavidir zaten.

hem ayrıca zall efendinin dediği gibi 15.000 yazar arasından kukla'nın seni siktiğini nereden anladın?

''bana kukla kitledi, bana kayan kuklaydı '' diye nick altıma neden entryler girdin?

kukla ile alıp veremediğin nedir ? vs. demezler mi adama kardeş.

ve hangi moderatör ''seni siken kuklaydı'' dediyse söyle bana ben de bileyim o adamı.

lan neyse, silik olmuş fazla tatava yapmayalım.

hee bu arada, mustafa yakar mıdır nedir, bu yazar da nick altıma gelip '' kukla mesaj yoluyla beni de sikti, çaylaklıktan çıksın ben de o mesajı şikayet edip yine çaylak yaptırcam muhahaha '' diye bu da entry girmiş.

hazır yeri gelmişken ona da cevap vereyim.

şikayet etmezsen ibnesin ulan.

6 senedir buradayım ve menimin son damlasına kadar burada olmaya devam edeceğim. evet efendim.