bugün

sözlük yazarlarının itirafları

nasıl bir hayat yaşadığımı bilmiyorum. zamanımın çoğunu müslüm gürses dinlerken entry yazarken geçiriyorum. ne sevdiğim kıza kavuşabiliyorum ne de ailem le zaman geçiriyorum. bir bakmışım 3 saat işsizlikten ntv spor izler olmuşum. bir bakmışım kendi kendime konuşmuşum. bazen secdeye giderim bazen osbir çekerim. bazen de ne içki ne sigara ne ot var diye allah a şükrederim. yaşamımın bu zamanına kadar hiçbir ciddi hastalık gecirmedigime hiçbir yakınımı kaybetmedigime şükrederim. ne hoca takarım ne de not. yine de iyi gelir ona da şükür. artık eskiden istediğim hiçbir şeyi istemediğimi farkederim. bir çoğuna ulaşmış olurum ve onların yerini başka istekler almış olur. bazen hiç çıkmak istemediğim o kapıdan zaman gelince koşa koşa çıkarım. mutlu olduğum en son zamanı hatırlamam. onunla bir daha konuşmam dediğim kaç kişiyle kaç saniye veya dakika sonra geri konuşurum, barışırım. klavyenin ş ı ğ harflerini yazmadığı için tekrar döner uğraşır yazarım. elimdekilerin kıymetini bilmem. vazgeçtiğim birçok şeyin bazı kişilerin hayalleri olduğunu hatırlar kıymetini anlarım. ve kendi düşüncelerimi açıklayabileceğim tek yerin uludağ sözlük sanal platformu olduğunu tekrar anlarım ve yine aynı sözleri duyarım. sen çölüme yağmur oldun.