bugün

galatasaray sözlük

andavalların militanca savunduğu sözlük..üniversite mezunu yüksek lisans yapacak olan 25 yaşındaki insana da ergen demek iyiymiş yav,önyargılı olmaktan bahseden yaşam formuna bak..ha bi insanı yaşla aşağılamak da ayrı komedi,bu tarz herifler zaten hayatta insanlara üstünlük kurabileceği hiçbir vasfı olmayıp,anasının kendisini dünyaya kustuğu tarihin önceliğini üstünlük olarak görürler ya neyse..korunmasız ilişkiye karşıyız diye bas bas bağırıyoruz,sonuçları yukarıdaki erman toroğlu işte amk..

bak gerizekalı ne demişim? fenerbahçe sözlük yada beşiktaş sözlük tarzı bi oluşum varsa onlar için de aynı şey geçerli..bu aptal yere de şans eseri denkgeldim,baktım kahkaha attım..e herhalde taraftarların kendi aralarında farklı düşündüğü konular olacak,ama genelde fenerbahçe,beşiktaşla ilgili başlıklarda herkesin kendince makara çevirdiği aptal bi oluşum..sözlük değil aptal bi taraftar sitesi orası,daha fazlası değil..kendi takımınızın sözlüğü diye güzel geliyo olabilir,ama mantık saçma..farklı yerden örnek vereyim chp sözlük,akp sözlük açmak gibi birşey bu amk..ama adam anlamıyo;çünkü o bir barzo,o bir fanatik,o bir beyinsiz sabit fikirli klasik bi futbol taraftarı..