bugün

44 günde verilen 55 şehit

Olayin ak partiye yikilmasi sacmaliktir. Ak parti, chp yada mhp ile hicbir alakam yoktur. Ben liberal demokratim. Her sene LDP ye oyumu veririm.

Ayrica ak partiye oy atan insanlarin ak koyun gibi kucuk dusurucu sifatlarla nitelenmesinide kiniyorum. O koyun dedikleriniz akrabalariniz, mahallenizin bakkali, manavi, sabah ise giderken simit aldiginiz simitci, yillarca ayni sirada sizinle silgisini paylasan sira arkadasiniz vb. Nefret siyaseti yapanlar anasindan babasindan evde duyduklarini internette okumak istediklerini okuyarak bir ideoloji sahibi oldugunu zannedenlerdir. Ne yazik ki siz zavallidan baska birsey degilsiniz. Gezide esnafa zarar veren, halki sokaga cikarip vandallik, şiddet pesinde kosanlarda bunlardir.

Eger Mhp cok milliyetci vatanseverse biraksin yeni gelin gibi naz yapmayida koalisyona evet diyip su kaos ortamindan cikilmasi icin hukumetin kurulmasina on ayak olsun.

Chp Ataturkun partisi, cagdas, vatansever ise ne diye hdp den secim hukumetinde milletvekili olmazsa bende milletvekili vermem diyor.

Akp baris baris diye diye hdp yi basimiza cikarirken akli neredeydi? Baris surecinin faturasi bu mu olacakti? Bir arpa boyu yol gidilemedigi gibi verilen tavizlerde cabasi.