bugün

volna

arkadaşlar şimdi sözlükte harun abilik yaparak ortamı trollemeye çalışanları zaten belli etmek boynumuzun borcu. şimdi bu hanım abimizde o türde bir insan olduğundan mütevellit, paylaştığı fotoğraflardaki mantık hatalarına değinmek istedim. şimdi efendim. kendisi bazı fotoğraflar paylaşmıştır. baktığınız zaman korkusuzca paylaşıyor vay amk dediğinizi duyuyorum. hiç bir kız bu şekilde rahat paylaşamaz. tabi kendisinin değilse bunlar. ne bilim şimdi başlıyorum. efendim öncelik paylaştığı bir fotoğraf şudur.

bugün ki giydiği kıyafetler falan filan başlığında.

görsel

ben yarısını kestim çünkü bizim suratıyla işimiz yok önemli olan bizim için belden aşağısı; lan olum durun belden aşağısı derken merak etmeyin öyle değil. kalça ve ayakları. neyse efendim fotoğraftan görüldüğü üzere kalça bölgesi, ayva göbekli olan tüm türk kızlarımızda olan bir boyutta ancak ne hikmetse bu hanım abimiz bir anda kim kardashian gibi

(img:#783737)

böyle hayvani boyutlara sadece 2 yıl squat yaparak ulaşıyor. ilk fotoğraftaki diğer bir ipucu ise ayak parmakları efendim. bu hanım abimizin baş ayak parmağı yanındaki ayak parmağından küçük olmasına rağmen birden, işler tam tersine dönüyor.

görsel

sanırım arkadaş daha evrimini tamamlamamış yeni yeni işte vücudunda değişimler oluyor. neyse lan gene bir şey demiyorum. yazsın işte sözlükte belki kafasıyla düşünemeyen bazı erkek yazarları kandırabilir. ben üzerime düşen görevi yaptım saygılarımla... hhka