bugün

param olsa yapardım denilen şeyler

geçenlerde ailecek oturduk çekirdek çitliyos konu paraya geldi herkes hayallerini sayıyor. ayıptır söylemesi ailecek oturup çay eşliğinde çekirdek çitlemek aile geleneğimiz olup haftalık hobimizdir. bizim sülale de öyle bir dindar ki başına bir şey gelse al işte besmele çekmediğin için başına geldi diyecek kadar tehlikeli bir tür. ( ben değilim ) bende türünün son örneği olarak agnostik olmayı tercih etmiş bir zındığım. herkes hayalini sıra sıra söyledi en son dedemle- ben kaldık. dedemi de zaten hiç anlamam 77 yaşına gelmişin senin neyine çekirdek çitlemek. dedem, ben kabenin etrafında bir otel tutar. gece gündüz kabeyi tavaf ederdim deyince bende ona nispet etmek için benim param olsa hacca falan gitmem avrupayı gezerim hayat orda deyince kafamda değişik bir his algıladım. bir baktım dedem gözlerini belertmiş 2. bastonu kafama indirdi inderecek hemen kaçtım ordan... yine de seviyorum sakallıyı komik adam vesselam.

edit: ahaha kesin agnostik olduğumdan eksilemişinizdir. islama karşı bir saygısızlık da yok cümlede. hayret. oğlum kasmayın lan bu kadar. gülün geçin ehehehe