bugün

kürt tipi ebeveynlik

Dün akşam bir düğüne katıldım akşam çok geç vakitte dönme durumum oldu ve metroyu kullandım. 35 yaşlarında iki çift bindi ve benim olduğum kısma oturdular. iki çocukları var kız olan 10-11 yaşlarında erkek olan 8-9 yaşlarında. Anne ve babanın eşgali ofsayt bildiğin kobane styla çocuklar masum tabi. Gece 11 olmasına rağmen ufak kız güneş gözlüğü takmış birde kafasında böyle hem taç hem şapka gibi bir şey var. Erkek olanın elindeyse hiç şaşırmayacağınız ak47 sağa sola bırrr bırrr ateş ediyor. 5 yıl sonra tam bir apaçi yani. Annesi yapma ses çıkıyor diyecek oldu babası "bırah yow oynasin" dedi. Arada sırada çocuğun ak47 ye ayağını kaldırıp hafifçe vuruyor baba şaka yapıyor güya yani. Kızın taç-şapka kombinasyonunu çekip çıkardı zorla kız hık mık demeye kalmadı tokat yedi. Tabi rahatsız oldum ama karışmakta istemedim herif tam bir öküzlük abidesi peşmerge amk! Laf anlayacak tipten değil ki aynı yetiştirirken uyguladığı yöntemler gibi yetişmiş kendiside. Çocuğa öyle vurma yazık hele toplum içinde asla yapma embesil ezik yaparsın çocuğu desen "ebmesil nedir yow kufir mi edisen" diyecek.

Neyse işte kalktım yerimden daha fazla asabım bozulmasın diye. Geçtim daha uzak bi yere oturdum.

Lütfen şu tipleri kısırlaştırın amına koyayım! Katil yetiştiriyorlar çünkü. Fayda sıfır zarar maksimum!