bugün

türbanlılar ölsün istiyorum

Tabii ki istiyorsun arkadaşım. Neden istemeyesin ki? Sonuçta senin bir düşüncen var.** Bir giyim tarzın var, başkasında görmek istediğin bir giyim tarzı var. Buna uymayan insanlar yaşamasın istiyorsun. işte bu kadar kıt görüşlüsün. Ülkeyi dibe batıranlar tepemizdeki yöneticiler ama sen hıncını sokaktaki insandan çıkarıyorsun. O da yazık garibim giydiğine taktığına laf atan sözde özgürlükçüler yerine türbanı ağzına sakız ede ede bir hal olmuş Reco'ya veriyor oyunu. Akp'yi 12 yıldır iktidarda tutan aslında sensin gerzek! Senin suçun bu. 'Ama türbonu siyosu simge olorok..' diye başlayanların da ağzına kürekle vurmak lazım. Atatürk, Che ya da Deniz Gezmiş* tişörtleri siyasi simge değil mi? Ben onları giyebiliyorsam isteyen istediğini giyebilir, takabilir. ister siyasi simge olarak ister inancı için. Ölsün istiyormuş! Ben de kot pantolonla kot ceketi takım yapan, kundura giyen, sandaleti çorapla giyen, siyah ayakkabı giyip kahverengi çanta takan insanlar ölsün istiyorum o zaman. Komik değil mi? Senin söylediğinle hiçbir fark yok arasında. Yıne sinirlendim ya...