bugün

tripten hoşlanmayan erkek

kadinin tribinden bikmis usanmis erkektir.

triplerimiz sizi gercekten bu kadar rahatsiz ediyorsa bence gidin erkeklerin memesini elleyin, onlarla opusun. he kadinlardan etkileniyorsaniz bu duruma zorla da olsa katlanacaksiniz! karsi tarafla mutlu olmaksa asil hedefiniz katlanmalisiniz. cunku hepimiz boyleyiz. en yapmaz denen kadin bile trip yapiyordur da siz anlamiyorsunuzdur.

x:ne oldu askim?
y:yok bir sey.

su yok bir sey cumlesinin altinda nasil seyler yatiyor bir bilseniz tercihlerinizi degistirirsiniz. he degistirmeyenleriniz de bi sekilde kahrimizi cekiyorlar iste. canlarim.

tekrar ediyorum; trip yapmayan kadin ol-maz. biz o tribi yapacagiz arkadaslar. gununuz zehir de olsa, basiniza agrilar da girse yapacagiz. cunku kadinlik hormonlarimiz bizi bi sekilde "merve kim askim?" a getiriyor. yani inanin 26 yillik kadinim, ben bile triplerimize bazen mana veremiyorum. uzuyor uzuyor uzuyor, sonra "lan ben neye trip yapiyordum?" u dusunuyoruz.

tirnaklarina oje suren, 2 saat aynanin karsisinda yuzune gozune bir seyler suren, avm avm gezip moda nin kulu ve elcisi olmus bi cinsiyete bence fazla yuklenmeyin. hayir yukleniyorsunuz bu sefer de depresyona giriyoruz olan yine size oluyor.