bugün

how i met your mother

Dizinin konusu ile ilgili olmasa da kendimle ilgili bir kaç anımı yazmak istiyorum.

lise yıllarımdan beri izlediğim en uzun dizi. 9 sezon 9 sene, dile kolay.
lost bile 6 seneydi.

Yalan söylemeyeceğim gözlerim dolmadı değil. çünkü onlar kadar benim de bu dizi de anım oldu.

-Lise de öss ye hazırlanırken dersten kalan boş zamanlarımda izlerdim. Çok komik gelir katıla katıla gülerdim.

-üniversitede iken bir kız arkadaşım vardı. ortak noktamızdı bu dizi. Beraber, haftalık bölümler çıktıkça gün belirleyip oturur izlerdik. Çok tuhafıma giderdi 2 farklı insan 2 farklı yerden gelip daha önce tek başına yaptıkları şeyleri şimdi beraber yapması.
Tabi ayrıldık o kızla..
-Sonra başka bir kız arkadaşıma aşılamıştım bu diziyi. En baştan oturup izledi benim olduğum sezona kadar geldi ve beraber devam ettik izlemeye.. Tabi onla da ayrıldık..

-başka bir anısı Bütlerde ve finallerde sabaha kadar uyumazdım. gözlerimden uyku aktığı sırada bir kahve yapıp zaman geçsin uykum kaçsın diye açardım bu diziyi. tek başıma sabaha kadar izlerdim..

-bugün kendi memleketimdeyim.
Diziye ilk başladığım yerde fakat o zaman lise öğrencisi olan ben bugün işsahibi biri olarak mesai saatleri içinde* dizinin son bölümünü izledim o günler de de ted robine aşıktı. bugünde aşık. Ama değişen çok şey olmuş. o günden bugüne..

Elveda hımym..