bugün

ben de özledim

Erken final yapmasını izlemediğim dizidir. Bu ekibi çok seviyorum. Ali Atay'ın sersemliği, Serkan Keskin'in boşvermişliği, hırsız yaviz'in kızını düşünmesi. Hepsi de gerçekten çok iyi oyuncular. Leyla ile Mecnun'dan sonra aynı ekibin yeni bir işe girişmelerine çok ama çok sevinmiştim. Hatta Ben de Özledim'in ilk bölümünü iple çekmiştim. ilk iki bölüm Leyla ile Mecnun'dan kurtulma sahneleriyle geçti. Sonraki iki bölüm çok çok güzeldi özellikle polisten kaçış sahnelerini unutamıyorum. Ancak şu son bölümlerde biraz tempo düştü gibi. Tabii ki de her bölüm ağzımı hayvan gibi aça aça gülmek istemiyorum bu çok zor ancak sanki hikaye tıkandı gibi. Ya da bana öyle geliyor anlayamadım. Umarım ekran canavarının kurbanı olmazlar. Bu ekip gerçekten harika. Özellikle Ben de Özledim'de Cihan Ercan'ın yıldızı parladı adeta. Leyla ile Mecnun'da da öyleydi ama bu dizide adam aştı kendini. Hepsini ayrı ayrı tebrik ediyorum. Bu arada Ahmet Mümtaz Taylan'ın bilgisayarı kaldırma sahnesi mükemmeldi. Erdal bakkal da çok geri planda kaldı umarım sahneleri artar. Başka dizide de gördüm ama Ben de Özledim'in jeneriğinde de adı geçiyor. * Dilerim daha güzel bölümlerle sevenlerinizi mutlu edersiniz. Hepinizi seviyorum canlar.
Edit: Eksiler neden acaba?
Yeni edit: Korktuğum başıma geldi ve ne yazık ki dizi 13. bölüm ile final yapıyormuş.* * *