bugün

getirdiği teknik direktörle anlaşamayan başkan

Baskani oldugu takimin futbol subesi icin anlasip getirdigi teknik direktorle daha sonra her ne olduysa artik anlasamayan baskandir. Garip olaylar zincirini seyretmemize neden olan baskandir ayrica...

Ben de bunu anlamiyorum aga, sen bi adamla yola cikiyorsun. Sonra gecen surede basarisizlik olsa ya da ne bileyim bu yola ciktigin adam sana yanlis yapsa falan anlarim da, iki senede 2 sampiyonluk, sampiyonlar liginde ceyrek final super kupar falan... kari kiz gibi trip atip "en iyi benim en guzel de benim takim da benim takimim" falan demenin ne alemi var? Bir de bu baskana yonetici falan diyoruz...

Adamin Kimlerle calistigi is yapma anlayisini gosterir. Kalitesini gosterir. Hic kimse isini iyi yapan bir adamla durduk yere ustelik bu sekilde, acimasizca yollarini ayirmaz. Eger ayiriyorsa, sahsi problemleri oldugu icindir.

Ancak surada su unutulmamalidir ki galatasaray spor kulubu 108 yildir kimsenin olmadigi gibi bugun de kimsenin tekelinde degildir. Hic kimse, kendi sahsi menfaatleri dogrultusunda galatasaray spor kulubuyle oynayamaz! Her seyden once buna biz taraftarlar izin vermeyiz. Kim olursa olsun isim, marka, sahis onemli degildir.

Imparator'un da dedigi gibi;

Mevkiler gelip gecici, Aslolan galatasaray'dir.

Herkesin bilmesi gereken tek gercek budur!