bugün

son kullanma tarihi olmayan ilişki

Hic baslamamis olan iliskimsidir. Soyle ki ben daha 6. sinif falanim cocugum daha sevdicegimle konusurken falan kizariyorum boyle neyse derken cocugun biri beni gormus begenmis-neyimi begendi bilmiyorum- teklif etme girisiminde bulundu okulun son gunu. Arkadaslarda da bir israr bir israr kizim bak seni sevdigini soyledi tatli da zaten kabul et hadi cok uzulur vs vs ben de salagim zaten dayanamam kimseyi de kiramam-kiramazdim- zaten cocuk da dislek sevimli duruyor-dislek yazarlara selamlar- e ben de gonulsuz evet dedim cikista sonra benim gitmem lazim dedim dondum kicimi gittim 'gorusuruz' diyip. Gorustunuz mu hic peki diye sordunuz belki ama gidisattan da anlasilacagi uzre hayir. Birak gorusmeyi konusmadik bile ben okulumu degistirdim zaten. Telefonum yoktu cocukta-telefonum mu vardi ki o zamanlar fakiriz amk- bi msn adresim vardi onda da evet dedigime pisman olup hicbir sey olmamis gibi engellemistim cocugu. E aradan aylar gecmis konusmamisiz hic ben de cikmak istemiyorum zaten hic cikmadik da ben simdi bu bebeye ayrilalim desem e hic cikmadik ki dese got gibi kalirim ortada bir de gul gibi halimle iplenmeyen reddedilmis kiz moduna girerim. Aradan aylar yillar gecti ama bu salak yokluyor sanki ona borclu oldugum bi sevgililik durumu varmis gibi konusuyor. Facebook'tan iste naber degismissin tel numarani versene konusalim falan amk bu ne muhabbet sanki kirk yillik sevgilisiyim... En son bu yine numara mi ne istemis ben de cevap vermemisim. Yavsak herif. Neyse sonuc olarak bilmem kac yildir devam eden aslinda hic baslamayan bir iliskim(?) var muhtemelen de hic ayrilmayacagiz.