bugün

kurban yasaklansın diyenlerin aptal olduğu gerçeği

su götürmez bir gerçektir, neymiş efendim kurban görünce içleri acıyormuş pehh, izmirde ki restoranlarda ıstakozları canlı canlı kızartıp yiyenler bunlar, büyük çoğunluğu kemalisttir malum , kürtaj yasağına ateş püskürürken kendileri ile çelişiyorlar, kadının karnındaki bebeği öldürtmek içini acıtmıyor nedense bunların,

tabi namus felan sıfır peydahlanmış bebekle kim uğraşacak,
noel de felan hindi kesmeler , özel günlerde hayvan kürklü elbiseler giyip şampanya patlatmalar, hayvan haklarını savunmak için meydanlara koşan kokonaların yavruları bunlar,

çağdaş ve ilerici olduğunu iddia eden bu kişilerin söylemlerinde iğrençliğin dibinde olmalarını görmek üzücü tabi, maalesef sözlükte de sayıları çoktur bunların ve muhtemelen bu başlığın altında her zamanki gibi ezikçe saydıracaklardır,

her seferinde diyorum baksanıza tayyipten muhafazakarlıktan bahseden kim amk, insan gibi şu yazılanlara cevap verildiğini bir kez bile görmedim, görsemde şaşırırım zaten,

ezildikleri zaman yaptıkları tek şey var bunların şakirdo,fettoş maymunu vs vs türemelerini kullanarak hakaret etmek,
başka bi sikimden anladıkları yok zaten, gidip misket felan oynamalıdır bunlar başka kalıba gelmezler çünkü.

not: büyük olasılıkla pc başında döner ayran yiyip 31 çekiyor bunlar, beyinlerinin neden çalışmadığını bir kez daha anlamamıza yardımcı olacak güzide bir örnek.