bugün

fenerbahçe taraftarı

başbakanın bile bok atabildiği taraftarlar. ve hatta hizaya getirmeye çalıştığı taraftarlar diyeyim. o başbakan da bu takımı tuttuğunu savunuyor ve bu polisler vasıtasıyla, bu federasyonun temmuzdan beri süregelen sürek avına rağmen yanlış kararı vasıtasıyla iç edilen ve zıvanadan çıkarılan taraftarlardır. ne giden şampiyonluğa üzülüyorum ne de başka bir şeye, tek üzüldüğüm gerçekten bu sevdayı sahiplenmiş insanların çok afedersiniz ama sevdalarına "bir köpek" kadar kıymet verilmediğine, saygı duyulmadığına üzülüyorum.
gereğini yapacaktır bu taraftarlar kimse merak etmesin, çünkü artık "ok" yaydan çıkmıştır.
şike davası başladığında yazdığım yazıda da belirtmiştim daha önce.
fenerbahçe/#12391567
bir sözüm de yönetime şapkanızı önünüze koyun ve bu taraftarı daha fazla çileden çıkarmayın, gereğini yapın. ya istifa edin toptan ya da sizi omuzlarda taşıyan bu taraftara sahip çıkın, akıllı olun.
son sözüm de siyasete, kirli elleriniz 30 yıldır türk futbolu ve sporu içerisinde, sadece geriye bakıp ilişkilere göz atmak yeterlidir. artık sadece siyaset yapın ama türk futbolunu ve fenerbahçe'yi vicdan yoksunu emellerinize alet etmeyin, sonunuz iyi değil! nokta a.q.!