bugün

türkiye türklerin değildir

değildir arkadaş. zamanında yaptığınız her türlü pisliğe rağmen size memleketimizde yaşama izni vermişiz; şükredeceksiniz, hamdolsun diyeceksiniz.

benle miydin ben orta asyadan gelirken? be hey dürrük.

seni kendimden ayırdım mı ben? sana da "türk" demedim mi? sen ne yaptın? kafatasçılık yaptın "ben türk değilim" dedin. neye dayanarak dedin bunu? ırkına dayanarak dedin.

sonra kafatasçılık yaparak, ırkçılığın dik âlâsını yaparak zerre kadar utanmadan türk olana faşist dedin.

hala daha nefes alıyorsan; türk milletinin müthiş vicdanındandır. sen ki benim tarihten sildiğim devlet veya ulusların yanında hiçsin. türk sana hiç bir zaman soy kırım yapmadı; yapsa burda yazamazdın.

türk sana hiç bir zaman eziyet etmedi; etse böyle cesur olamazdın.

sen ömründe hiç görmediğin eziyet ve faşizm üzerinden kafatasçılık bazlı garibanizm yapıyorsun.

ama ne yaparsan yap; türkiye türklerindir ve sen, kendini türk hissetmiyorsan eğer bu memlekette, bu bayrağın altında yaşadığın için minnet edeceksin, hizmet edeceksin, teşekkür edeceksin.

ek: hem türk değilim diyorsun benim dilimde bana isyan falan ediyorsun, ben anlayayım diye kendini yırtıyorsun. azcık şerefin olsun lan. türk değilsen türkçe kullanma. yok türkçe kullanmak zorunluluğundaysan biat et. köle olma, türk ol. ne mutlu türk'üm diyene.