bugün

Bu ülkede adam birini öldürünce tahliye ediliyor adamın biri tekme atmış bazı gerzekler idam bekliyordu sanırım. Polisler günlük bunun gibi yüzlerce olayı cezasız arayı bularak geçiştiriyor.
alışırsınız alışırsınız
ya seve seve
ya da s.s.

ama mutlaka alışırsınız.
türk adaletine duyulan güveni sarsmaktadır.
alkollü araba kullanıp polis öldürünce para verip çıkarsın. kafan ayık olduğu halde bir milyonsa kıza aduket yapıp çenesini kırarsın, "islam adaleti" der bedavaya çıkarsın.

ulan bu ülke 50 senedir "allah-kitap" siyasetiyle yönetiliyor. normal değil mi?
Tanrının dünyasında ve klasik olarak akp hükümetinde gerçekleşmiştir.

Bu anasından bile tahrik olan kansız pisliklerden korunmanın tek yolu bireysel silahlanma ve lucifer'e sığınmadır kız kardeşlerim. Erkekleri öldürelim.
Tekme atilan kisinin sortlu veya sortsuz olmasi ne yazik ki bu kararda etkilidir. Sayet tesetturlu olsaydi adam linc edilmisti coktan.
Darpin cezasi bu kadar hafifse, bende gidip o karari veren hakimin agzini burnunu dagitirsam ayni sekilde serbest kalir miyim diye bir soru getirir akla.
Bugün şort giydin diye döverler, yarın çarşaf giymedin diye, daha sonra da sokağa çıktın diye...
tepkiden sonra tekrar tutuklanıp hakkında 9 yıla varan hapis cezası istenmiştir.
işte Türk adaleti.
Şimdi binlerce içindeki pislik yüzüne vurmuş erkek, (sözüm meclisten dışarı!)
"Bak ulan Türk adaleti bile bizden yana " deyip harekete geçmiştir vesselam.
son günlerde türkiye'nin haline bakıldığında şaşırtmayan durum. birine tecavüz etmenin cezası sosyal ağlardan hakaret etmekten daha hafif. böyle adaletin amk.
Hiç sasirmadim desem. Ben ofkeden kudursam da böyle adamlar sokakta dolaşmaya devam edecek. Bu engellenmiyor. Biz de anca umut ediyoruz birgün dur denecek diye. Şimdi bu adam sizce bu hareketini tekrarlamayacak mi? Evet aynı fikirdeyiz.
içimde ki hayvani duyguları bi anda uyandıran haber.
Ben yanına bırakmazdım. Hatta elimden gelenin fazlasını zorlar, kabusu olurdum.
O kadar ki hırslıyım bu pezevenge.
Ülkede adalet olmadığının göstergesidir.
bu amk ülkesinde hiç şaşırmadığım durum. allahını seven beni ingiltereye itelesin.
Ruh sağlığı bozuk olduğundan yerinin hapishane değil akıl hastanesi olması gereken kişi. Dışarda olması sıradan insanlar için tehlike ama hastane yönetimi iyileşmeyeceğini bildiğinden 15 günde salıyor.
(spoiler:adam tahliye oldu, dava bitmedi)
önce şunları söylemek istiyorum çünkü bu konuda kavram kargaşası var. mahkemede yargılanan bir kişinin tutuklu olarak yargılanması, yargılama tedbirlerin en üst noktasıdır. (bknz: kişiyi hürriyetinden alıkoymak) eğer sanığın delilleri karartma ya da yurtdışına kaçma tehlikesi yoksa kişinin tutuklu yargılanma kararını hakim verir. bakın tahliye kararı doğru demiyorum ancak bu durum adamı 3-9 yıl hapis cezasıyla yargıladıkları gerçeğinide değiştirmiyor.
Zanlının, şort giydiği için- çünkü içine cin kaçmış bir kadına tekme attığı halde, ilk celsede tahliye edildiği ülke adı?
Yedi harfli.
akp döneminde olmuştur.
cok uzuluyorum ama neye biliyo musunuz hukukun sizi geri cevirmesine. Napabilceksin ki? Hakim mi olcan karar icin? Napcan? Bitti. Tahliye geldi bitti.
Ben olsam o adami esek sudan gelinceye kadar dover hastanelik ederdim. Heryerini kirardim yataga bagli hasta yapardim. Oldurmez surundururdum.
herkesin silahlanıp adaleti kendinin araması gerektiğini daha da gözümüze sokan olay, polisler kanun falan süs bu ülkede resmen.
bari etek giydirip sokaklarda akşama kadar dolaştırsalardı dediğimdir.

(bkz: adaletini siktiğimin memleketi)
rezalet diyeceğim ama bu son yıllarda yargıda rezalet olmayan bir durum kalmadı. evet.
akp'nin tek başına iktidar olduğu 15 yılın özeti.
akp ile reform gelen yargının özeti.
akp'nin yeni türkiye dediği ülkenin özeti.

kısacası; kadına şiddet gösterenler, küçük çocuklara istismar edenler, hırsızlar bu muhteşem yeni türkiye de şekildeki gibi hep serbest.!!

neyse siktiredin. allahtan yol ve köprülerimiz var.!!

ekleme: sözlükteki çocuk tecavüzcüsü severler epey rahatsız olmuş anlaşılan.!!
Ceza alsa şaşırırdım ben asıl. Tecavüze uğrayan kişiyi suçlayan bir hukuk sistemimiz var bizim, bu adamı mı suçlu bulacaktı?