bugün

oruç tutun.
rica ediyorum zayıflayın.
görünmezlik iksirini bulun.

zira görüntü kirliliğisiniz.

sizi görmemezlikten gelmeye çaba harcatmayın bize.
fazla kilolarınızı verseniz de her zaman 5 kilo fazlanız olacak. kabullenin.
görünmezlik iksirini bulun.

zira görüntü kirliliğisiniz.

sizi görmemezlikten gelmeye çaba harcatmayın bize.
siz gidin ilk önce kendi leş midenize öneri verin.
fazla kilolulara yardım etmek isteyen az kilolu yazarın aforizmalarıdır.

zayıf kalmak için uğraşanlara öneriler : istediğiniz gibi yiyin, için, gezin, eğlenin. aynaya estetik kaygılarla bakıp mutsuz olmayın. bir kere yaşayacağınıza göre istediğiniz gibi yaşayın. he bu arada; o arkadaşınız var ya " cnm az ye, spor yap, arkadaşım dukan' la zayıfladı" diyen arkadaşınız, heh işte o arkadaş 700 gram verdiğinizde " aa böyle kontrolsüz zayıflamaaeeaa, hasta olursun" diyecek.

boyu kısa olanlarda kelimeleri kendilerine göre değiştirsinler, boyu uzun olanlar da. ayrıca çok zayıf olup kilo almak isteyenlerde. keller de. sakalı çıkmayan erkekler de...
tshirt giymeyin.
10 kilo kadar fazlanıza talibim zira anatomi dersinde kemiklerin gösteriminde model olacak kadar zayıfım.
iyi ve dengeli beslen, egzersiz yap, bol su iç, moralini yüksek tut, azimli ol.
obez grubuna henüz girmemişlerdir. Yol yakınken geri dönün.
(vki göre;
25-30 over weight
30-40 obez
40 ve üstü morbid obez)
insan içinde zıplamayın . nolur bak allah aşkına .
fazla kilonuz varsa yiyin .mına koyayım. ne bulursanız yemişsiniz zaten duba gibi olmuşsunuz, devam edin. durmak yola yola devam sloganını hatırlayın her defasında. siz de yiyin. o ülkeyi yiyor, sizde önünüze gelen bütün yemekleri yiyin bitirin.
fazla kilolarınızdan, iğneleyici bakışlardan bunaldığınız için değil, sağlığınız için kurtulun.
dışardan bakıldığında pek hoş olmayan bir görüntü olabilir biraz dikkatli beslenin. çok kafaya takmak çare değil sizi daha kötü yapar.
Dikine çizgili kıyafetler giyin. Her gördüğüz kıyafete zıplamayın. Yürüyün, yürüyün, yürüyün.
az yemeyin işe yaramaz verdiğiniz geri alırsınız. spor yapın.
yeme amına koyim.
doğuştan zayıf olan insanların vermemesi gereken öğüttür. Çünkü anlayamaz o psikolojiyi. Kiloluyken zayıflayan birisi bu öneriyi verirse daha sağlıklı ve tutarlı olacaktır.
az yiyin amınakoyyum.
Kızlar için diyorum: o kalın bacaklar ile bir zahmet mini etek giymeyin.
Erkeklere gelince bir zahmet göbeğinizin üstünde yer alan düğmeleri birbirine kavuşturun.
evlenin ve spora başlayın . gündüz yapamazsanız bile geceleri var.
kaderin değil bu durum senin ben böyleyim havalarında takılma. kimse sana kate moss ol demiyor sağlıklı kilona gel yeter.
Aksine bol bol yiyin tıkının iyice. Sınırlarınızı zorlayın hatta. iyice şişmanlayıp bir an evvel patlayıp ölün. Kurtulalım bizde sizin tombul genlerinizden. Bu seleksiyon sayesinde Islah edilmiş bir millet olalım her taraf fit ve sağlıklı insanlarla dolsun.
evvela kendinizle barışık olun.şişmanlık bir kader değildir sonuçta.herşey sizin elinizde.ve zayıflamaya gayret edin.görüntünüz için değil , sağlığınız için.