bugün

Hicbir sey yapmaniza gerek yok, boyle de guzelsiniz.
diziniz bitene kadar 1 kilo patlamış mısırı 2.5 litre cola ile hiç etmeyin. yürürken yol sallanıyor gari.
şişmanlığın seviyesine bağlı olan şeylerdir. eğer biraz fazlalığı varsa balık etli duruyorsa ve güzel, şirin bir yüzü de varsa kızın diyete zayıflamaya tığ gibi kalmaya pek ihtiyacı yoktur. onun yerine sunduğu şeyleri ve kalitesini arttırarak çok daha cazip bir bayan haline gelebilir. mesela kitap okumayı, sinemayla ilgilenmeyi, kendine bir şeyler katacak bir hobi edinmeyi, az da olsa psikoloji ve felsefeyle ilgilenmeyi, düşünsel yönden kendini geliştirmeyi deneyebilir. entelektüel bir erkeğe sunduğu bir şeyler olunca bir kaç kilo fazlasının onun gözünde pek önemi olmadığını zaten fark edecektir ve zayıf ve taş gibi bir kız olmasa da kaliteli bir insan olmanın verdiği hazzı tadacaktır.
onu giymeyin, bunu giymeyin, şöyle yürümeyin gibisinden laflara aldırmayın. sokaktaki sıradan insan olan bizler, top model değiliz bunu bilin yeter.
insanlara bedenine göre davrananları siktlr edin önce, cinsiyet fark etmez.
kendinizi sevin ve o hayati kararı sadece kendiniz için verin. sizi yaftalayan, dışlayan insanlar için değil. ben, bunu fark ettiğim günden sonra tam 40 kilo verdim, kişiliğim veya zekam değil sadece vücudum değişti. bu nedenle, kendinize değer verin ve eğer kendiniz zayıflamak istemiyorsanız kimse için bunu yapmaya çalışmayın.
özgüvene sahip olmak iyi bir şey kızlar ama nedir o bacaklara kısa kısa şortlar taytlar falan giymek! hiç mi bakmıyorsunuz aynaya evden çıkarken!
aynaya bakın ve yakışmayan kıyafetleri ısrarla giymekten kaçının.
sevgilinizin üstüne çıkıp, sevgilinizi seksten ve kendinizden soğutmayın.
az yiyin lan. zaten 1.45 siniz.
ince topuklu ayakkabı giymeyin kısmına kesinlikle hak verdiren durum.
file çorap giyinmeyin ağlara takılmış balina gibi oluyor.
tabii tayt da giyinmeyin oda streçlenmiş dana eti gibi.
siz en iyisi yapışanı değil yakışanı giyin.
kış ayı yaklaşıyor, talepler artacaktır.
pazartesi diyete başlayıp salı bırakmayın .
zayıflayın.
*sık sık duş alın,

*zayıflamaya karar verdiğinizde spor yapmakdan daha daha fazla yemekten kesin,

*insanların reavet gösterdiği parklarda spor aletlerine binmeyin,

*bol bol yürüyüş yapın,

*ha bir de; tayt giymeyin ya; cidden çok itici gözüküyor.
69 da dikkatli olun da adam boğulmasın.
edit: eksi verme kilo ver.
kalkan balığının bu erkeğinden olacak ama onun sırtındaki boncukları götüne sokuyorsun süper oluyor zayıflamıyorsun ama süper oluyor.
*
Kilolu olan sizsiniz, neden bize trip atarsınız ki? Sanki ben kilo aldırdım. Yok neymiş hıh zaten ben kiloluyum öküz gibiyim, hani bana garezin mi var? Atmayın efendim atmayın.
allah rızası için ter kokmamaya özen gösterin.elinizde olmadan fazla terliyorsunuz, kişisel bakımınıza dikkat edin.kendinize güvenin.vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak şeyler giymeyin.topuklu ayakkabı giymeyin çünkü altınızda can çekişiyormuş gibi görünüyor.
allah rızası için ter kokmamaya özen gösterin.elinizde olmadan fazla terliyorsunuz, kişisel bakımınıza dikkat edin.kendinize güvenin.vücut hatlarınızı ortaya çıkaracak şeyler giymeyin.topuklu ayakkabı giymeyin çünkü altınızda can çekişiyormuş gibi görünüyor.
Tayt giymeyin allah aşkına.
Akışına bırakın. Unutmayın siz heralinizle güzelsiniz.
sagliginiz icin zayiflayin. boylece gercek ozguveniniz de yerine gelir. o sahte sisman ozguvenini de atmis olursunuz uzerinizden.
kiz erkek farketmez, kilolu olmak kotudur. oncelikle sunu soylemem lazim, nasil gorundugunuzle ilgili sikintilariniz varsa benim ve bir cok insanin umrunda degil. sizinle sevismek isteyen adamin umrundadi o. ha cok onemliyse o herifin ne dusundugu ben tavsiye vermek istemem.

ondan ziyade sagliginizla ilgili endiseleriniz olsun. bakin, hucrelerinizde yag birikmesi hic iyi bisey degil. hucrede lipid infusion denen bi olay olur. aktiflesmemesi gereken bazi enzimler aktiflesir. bunun sonucuunda hucleriniz insuline duyarsiz hale gelir. kaninizda glukoz birikir ve seker hastasi olursunuz. benden soylemesi az yiyin, bol bol spor yapin. ac kalin surekli. bu olaya evrimsel bakis acisiyla bakarsak, bundan onbinlerce yil once insanlar hazir yemek bulamiyordu. dolayisiyla acliga karsi bir cok mekanizma gelismistir vucudumuz da (bkz: leptin). son bi kac bin yildir medeniyet insanlarin her istedikleri zaman hazir yemek bulup yiyecegi sekilde degisti. vucutta cok fazla yagin birikmesinin zararlari var elbet daha bir cok sey gibi ancak bir cok sey icin ayni zamanda savas mekanizasi gelismis durumdayken (bkz: bagisiklik sistemi), (bkz: antioksidan) bu durum cok az zamandir var oldugu icin insan fizyolojisi biriken yaglara karsi henuz bir mekanizma gelistirememis. kendi iradenizle savasmaniz lazim bu illetle. vaktinizi hareket ederek gecirin. sadece cok aciktiginiz zaman yemek yiyin. acikmadiginiz surece bisey yemeyin. bi kaplan acikmadigi surece avini aramaya baslamaz. az yiyin. az yiyin az yiyin.