bugün

yazım yanlışlarıyla dolu rezalet laflar yazılırdı altında #şiirsokakta falan olurdu. o günler geçti gitti çok şükür.
Gördüm sevdiğim güzeli; sevdiğim güzel, o değil! / Ne yüzünde O’ndan eser; ne sesinde, teninde. / Demek yıllar mezar olmuş; gül hayali, bir diken. / Velhasıl, bir kabristan taşımış bedeninde! (Ahmet Tevfik Ozan)
sokakları temiz tutmak lazım.
şiir sokağa düşecek bir şey değildir.
kamyon arkası yazıları şiir diye kakalamayın millete.

şairlere büyük ayıp olur.
büyük.
Şiir pazarda olmuş ama olsun.
dünyayı güzelleştirmek adına atılmış bir adım, bir motto.

fakat her şiir dışarı çıkmaz. bazı şiirler mabedimizde gizlidir. kimi daha önce hiç kimseye okunmamış, kimi kendinden bile saklanmıştır.
felsefe okuyorum, seni buluyorum. Düşünüyorum, neden yoksun.
görsel
yıllar önce kız kulesinde görülmüştür.
güzel akımdı.
Düşün;
kuş olmuşsun uçamıyorsun,
Yağmursun yağamıyorsun,
Öyle;
sevmişsin kavuşamıyorsun.
görsel
leş bir akım ve artık baydı. insanı edebiyattan ve şairlerden soğutmak için ortaya çıkmış bir akım.
görsel

Bazen can yakıyorlar.
görsel
görsel

#şiirsokakta

not: -de ayrı diyeni vururum. net söylüyorum vururum.
görsel
görsel
görsel
Boşanmaların tek sebebi evliliklerdir!

#ŞiirSokakta
Atatürk üniversitesine girişinde ki duvarda her sene üzerine yazı yazılır gelenek gibi bir şeydir genelde paylaşılan şeylerin altında

"#Şiir sokakta" kısmını gördükten sonra ilgim başlamıştı.
Çok afedersiniz yarrak gibi oluşum. Ülkemin bi varoş kafalı gençlerinden bi de böyle yumuşak yumuşak şiir okuyup aptal saptal yeni yetme edebiyatçıları okuyup triplere giren entel bozması gençlerinden nefret ederim.

Aptal saptal edebiyatçı (bkz: hikmet Anıl Öztekin) vs.
Şiirler her zaman kapalı kapılar ardında değil, ara sokaklarda cılız ışık altında ağlarcasınada yazılmıştır.
Sadece sokaklara değil dünyanın bütün boşluklarına şiirler yazılmalı. Ancak sevgi ve şiir kurtarabilir bu dünyayı.
görsel
Tamam anladık artık yahu en sevdiğiniz renk mavi, olmadı çay demlersiniz, sevdiğinizi de kahvaltıda seversiniz tamam.....
görsel