bugün

(bkz: gericilik)
Kesinlikle çağ dışıdır
Müslümanların geride olmasının en büyük sebeplerinden biri
Soraya'yı Taşlamak filmini izledikten sonra ne kadar saçma olduğunu anlıyor insan
Anlamayan cahildir zaten
Şeriat isteyenin teröristten bir farkı yoktur.
ya sataşmayayım diyorum da.
adalet için şeriata ihtiyacın yok sayın yazar. iyi ve tarafsız bir hukuk sisteminin, suçtan caydırıcı cezaların olması yeterli.
ayrıca suçluyu değil mağduru korumamız lazım. ama bizde tersi yapılıyor maalesef.
En düzgün hukuk sistemi ve cezalar Avrupa ülkelerinde var.

Orda şeriat mı var?

Ayrıca siz şeriatı kendinize göre adalet sağlanacak diye değil sırf kadınlar Özgür olmasın diye , insanlar özgürce eğlenmesin sizin gibi ot gibi yaşasın diye istiyorsunuz.

Hayatınız palavra amk.
görsel
ahahah daha önce de yazmıştım yine denk geldi. çok güzel salağa yatmayı seviyor bunlar.
1. derece yakının cinayete kurban gittiğinde adliye koridorlarında ağlaya ağlaya adalet isterim diye gezersin.
şeriat-ı muhammedi, en az şerli hukuk sistemidir.
Son 100-150 senesi değildir.
osmanlı devleti'nin yönetim şekli.
Bir gün bir yaratıcı çıkar gökyüzünden bizlerle konuşur, eyvallah ederiz.

Öyle “ ne anlattığı belli olmayan” kitaplarla yönetilmeyi anca cahiller ister, onlarda menfaati için…
ilahi nizam.
gerçek islamın ta kendisidir. gerçek islam bu değil diyenlere aldırmayınız. allah'ın kuralları şeriattır. şeriat ülkeleri de gerçek islamı uygulamaktadır.
geleceğin küresel nizamı.
(bkz: çöp)

inanç özgürlüğü olmayan bir sistem. (bkz: mürtedin katli)
isteyen, şeriatın uygulandığı ülkelere postalanmalı. Bir ay sonra elek gibi sınırlardan ülkeye kaçış yapmazsa namerdim. Kafa çalışmıyor, amigdalanın dışında bir hareketlilik yok sonra geliyor şeriat diyor. Evet önce sen içindeki şeri bir at kardeşim. Ülke diye bir şey kalmadı. Bunu siz iş işten geçtikten sonra anlayacaksınız. işte o zaman dilerim huzur size hiç uğramasın. Yeter.
bunların aklı yok Fikri var...
görsel
Laikliğin yerini almaması gerekendir. Yoksa direkt gitmek gerekir bu ülkeden.
Şeriat, bedevi Arab'ın günümüze uymayan ilkel ve barbar çöl yasalarıdır. Özellikle kadınlara ve küçük çocuklara düşmandır adına şeriat denilen iğrenç islamofaşist bedevi töresi. islam şeriatının bir de büyük kardeşi Yahudi şeriatı vardır. ikisi de aynı şeyin laciverti... Kahrolsun ŞERiAT, yaşasın LAiKLiK!..
Arap-islam şeriatının Yahudi-Musevi versiyonu (bkz: halaha)dır.
görsel
dinin kanunları.
bazılarının şeriat anlayışına göre hırsızların eli kesilir bu anlayıştakilerin desteklediği kişiler hırsızlık yapıyor ülkeyi soyuyor.
çok yanlış anlatılan bir sistem.
kanun demektir.
neo amerikancı neo liberal kapitalist akp'nin getirmeyeceği sistem.