bugün

kendisi bir trabzon kasabalısıdır. beşiktaş a ise entelektüel bilgisi yüksek bir hoca gelmelidir. ancak ne yazık ki artık beşiktaşın yeni hocasıdır.

işin en komik tarfafı bilic için winner değil, bize winner lazım winner diyen kesimin kendisini yana yakıla istemesi.

türkiye de şenol güneş den büyük looser mi var, bre lümpen.
türkiye nin yetiştirdiği güzel bir teknik direktör bence 3 büyük takımlardan birisinde görev almalıdır.
kupayı alamamasına rağmen bir galatasaraylı olarak tebrik ettiğim teknik direktör. türk futbol tarihinin görebileceği en karakterli spor adamlarından birisidir benim gözümde.
Bu akşam 3 gol atan burak yılmaz'ın kariyerine Şanlıurfaspor'da devam etmemesini sağlayan eski kalecidir.

Ayrıca beşiktaş'a hayırlı olsundur.
beşiktaş'a giderse çok güzel anılmayacaktır. ayrıca kupa finalinde traore'yi stoper olarak denemek yerine 18 yaşındaki bir çocuğu stoper'e koyarak çok büyük iş başarmıştır.
Beşiktaş'ın yeni hocası.
(bkz: looser) üzülüyorum güzel işler yapıp sonunu getiremeyen teknik direktör.
türkiye'nin en iyi teknik direktörüdür. oyunculuğunda kaleci olmasına rağmen oynattığı hücum futbolu ile kendisini takdir ettiğimi söylemeliyim. eline şampiyonluğa oynayabilecek bir takım verilirse mutlu sona ulaşacaktır.
beşiktaşa geliyor diye haberler yapılan teknik direktör. bilic'ten daha faydalı olamayacaktır.
winner dır o kadar winer dır ki bilic yanında çaycı kalır.

şenol güneşin almadığı kupa kazanmadığı derbi yoktu.

ikiyüzlü beşiktaş taraftarına tam kanserojen hocadır.
dikine oynamayı seven beşiktaş'ta şampiyonluk yaşayacaktır.
fenerbahçe'ye gelse şampiyonlar ligini kazandırır. evet.
beşiktaşa gelmesini beklediğimiz hocadır.
hala net bi açıklama yok.
kahvaltı yapmışlar konuşmuşlar orda buluşmuşlar , de hayde söyleyin artık yeni hocamızı, şu bekleyiş bitsin.
gerçekci biridir.elinde ne varsa onu oynatır.bursada da bunu yapmıştır.elimdekiler bunlardır fazla bi beklentiye girmeyin demiştir.sonra boşuna hayal kırıklığı yaşarsınız.
beşiktaşdaki oyuncularla çok daha güzel bi futbol oynatacığını düşünüyorum.
şu derbi muhabbetinin de artık kapanacağına inanıyorum.
Beşiktaş'ta şampiyonluk yaşayacaktır...
Beşiktaş'a hayırlı olsun.
Trabzonsporun efsane kalecisi ve beşiktaşın yeni teknik direktörü. Ah be hocam ne kadar yanlış bir tercih yaptığını geç anlayacaksın. Bunlar değil mi tolga zengini göklere çıkartıp sonrada 80 bin kisi aynı anda ıslıklayıp küfür eden!! Bunlar nankördür hocam. Üzeceklerdir seni.
kendisine yapılan nankörlüklere bir yenisinin daha eklenmemesini dilediğim trabzonspor efsanesi.

şunu da hatırlatmak gerek; 2010-2011 sezonunda gasp edilen emeklerine şuanki başkanı fikret orman hiç aldırış etmeden o sezonun şampiyonunu fenerbahçe olarak belirtebilmektedir. yani istanbul'a atılan adım düzene uyum sağlama yolunda atılmış bir adımdır. üzgünüm.
Beşiktaş ın yeni hocası. Tam isabettir.
beşiktaş'ın 2+1 yıllığına anlaştığı trabzonspor efsanesi.

Başarılar dileriz..
yeni hocamız.hayırlı olsun.

çoçuklar inanın inanın çoçuklar
güzel günler göreceğiz güneşli günler
cimbombumu inönüde devirecegiz
şampiyonluk şarkıları söyleyecegiz

https://www.youtube.com/watch?v=qqqy5AkpX_k
beşiktaş'a hayırlı olsun dediğim başarılı td.

not: gs.
( #27813732) evet dediğim oldu ve göreve geldi. şenol hocaya güveniyoruz umarım bizi üzmez.
başarılı olamaz...keşke olsa...
kendi ile çelişen bir karara imza atmıştır. bu işin sonu güzel bitmeyecek çünkü doku uyuşmazlığı var. trabzonspor deplasmanına ne yüzle çıkacak merak ediyorum açıkcası.
volkan şen'i de yanında getirmesini istediğim adam. Faydalı olacaktır hırsıyla hızıyla.