bugün

Türk ve dünya sinemasının yaşayan efsaneleri arasında olan muhteşem aktör sanatçı ünvanını sonuna kadar hak eder.
halen aklıma ikinci bahar geliyor... ah kebapçı haydar ah... ah seneler...
unutulmamış adamdır. şu an herhangi bir dizide ya da filmde oynamıyor. programlara katılmıyor.

durup dururken adamın kapısına çelenk mi bırakılsın, yaşarken anma etkinlikleri mi düzenlensin? ne yapılsın?
Olm kimsenin unuttuğu falan yok. adam kendisi istemiyor oynamayı. Yavuz Turgul imzası olmadan hiçbir filmde oynamam ben dedi.
yıllarca tiyatrolarda küçük roller ve sinemada karakter oyuncusu olarak boy göstermesi ile "yetenek kolay keşfedilmez" sözünü kanıtlayan türk sinemasının en iyi oyuncusu.
kemal sunaldan daha iyidir.

bence asıl usta evet.
türk sinemasının yaşayan efsanelerinden biri olan sanatçıdır.

geçenlerde neden sinemada yoksunuz artık sorusuna " film teklifleri gelmiyor" diye cevap vermiştir.
büyük bir oyuncudur.
türk tiyatrosunun yetiştirdiği en iyi, en değerli oyuncu.

http://www.youtube.com/watch?v=jivW9jvWej8
Burdan film prodüktorlerine sesleniyorum bu buyuk üstad ölmeden bir kac tane daha filmde oynasin. Gercekten oyunculugu beni mest ediyor yasarken degerini bilelim sevgili aradaşlar.
Eskiya fikmiyle kendisini bizlere hayran birakmis oyuncudur. Yalniz bu filmi degil bircok filmide saheserdir. Kemal sunalla cevirdigi filmlerde efsanedir. Sener senin eskiya filmide imdb top 250 listesine girmistir. En son baktigimda 127. Siradaydi.
Bütün rollerini başarıyla geçekleştirmiş, türk sinemasının gelmiş geçmiş en yetenekli oyuncuları arasında ilk beşe girecek ve bugün 75 yaşına girmiş olan efsane.
Sinemada usta oyuncu deyince ilk aklıma gelen şahıstır. Büyük üstattır.
Her türlü karaktere bürünebilen, türk sinemasının en iyi karakter oyuncularından birisidir.
Doğum günün kutlu olsun lütfü.
doğum günün kutlu olsun ziver.

edit: 4 dakikayla kaçırmışız. doğum dünün kutlu olsun o zaman.
doğum günün kutlu olsun badi ekrem. evet.
Doğum günün kutlu olsun paşam.
Mesudiyeli mesut, ne kadar küçük bir dünyan varmış. gerçek sandığın hiçbir şey gerçek değilmiş. kızının sevgisi…karın… hepsi ne kadar kolay yıkıldı. Beni sevseydiniz be, beni mesut olarak sevseydiniz, milyarder olarak değil. Ayten sen haklısın galiba. Biz başkasıyız artık. Çok açık bu. ama ben ancak şimdi görüyorum. Ne milyarmış ama şu milyar. Daha elimize geçmeden herkesin iç yüzü ortaya çıktı. Bir de cebimizde olduğunu düşünün. insan şeffaf bir hale gelirdi, aynada bile göremezdik kendimizi !

şener şen, iyi ki var.
Öldü sandım doğmuş amk.

Adamdır.
Mimiklerine bayıldığım usta aktör/öğretmen, her filmini tekrar tekrar büyük bir zevkle izlerim. Milyonuncu kez yayınlansa da bir şener şen filmini asla kaçırmam. Soyismi kadar şen insan iyi ki doğdun görsel
sayın başkomutan recep tayyip erdoğan'dan cumhurbaşkanlığı ödülü'nü aldı diye toplumun kanseri olan ekşiciler ve malum muhalif tayfanın lincine maruz kalan usta sanatçı.

görsel

herkes sizin kadar nefretle dolu, tahammülsüz, saygısız bir ruh hastası değil. usta sanatçılardan sizin gibi seviyesiz biri olmasını beklemeyin. ama ağlayıp zırlayarak laik atak geçirebilirsiniz, orası serbest...
geçenlerde hiç bir yapımcı bana rol vermiyor diye sitem etmişti, eline fırsat geçmiş affeder mi hiç? cumhurbaşkanından ödül alacak sonuçta. artık 2017 de bir filmde kendisini görürüz. meğer para her derde devaymış.
her boka muhalif olanlara dert olmuş adamdır. bu adam abd'de doğsa adı micheal olsa dünya tanıyordu öyle bir oyuncu. cumhurbaşkanı ödül verdiyse gider alır ülkenin cumhurbaşkanı bu ne kadar sığ tipler lan bunlar. evet.
Kimsenin linç edemeyeceği, türkiye'nin en usta sanatçılarından biridir.