bugün

Her filminin başka bir tadı olan ve her türlü karakteri canlandıran türk sinema sektörünün gelmiş geçmiş en iyi oyuncusudur.
Komedi, dram ve aşk temalı filmleri muhteşemdir.
dünyanın en sempatik, en sıcak, en samimi insanı olabilir.
Hababam sınıfının badi ekrem i
Süt kardeslerin kumandan hüsamettin i
Gülen gözlerin vecihi si

Cicek abbas ın sakir i
Eskiya nın baran ı
Kabadayı nın ali osman ı
Türkiye nin yaşayan efsanesi.
adamın dibidir.
ama son zamanlarda nerde yaşar nerde kalır gidip eli öpülesi.
bende star tv de deyince baktım ama şekerpare var imiş.
belki 10 bilemedim 20 kere izledik.
yeni proje degıl,sıcak bır sohbet programı ıstıyoruz.
Yavuz Turgul`un yeni filminde, holding patronu olarak rol alacak usta oyuncu.
şu an hayatta olduğundan mütevellit (allah uzun uzun ömürler versin) tanışmak istediğim yegane ünlü.
Türk sinemasının kemal sunal ile birlikte komedi dalinda en önemli ve en başarılı sanatçılarindandir. Siyasi görüşleri bir yana bırakılirsa yeri doldurulamayacak sanatçıdır. Vesselam.
görsel

babası ali şen'le birlikte çekilmiş fotoğrafı.
girdiği her rolün altından başarıyla çıkmış nadir aktörlerimizdendir.
http://www.dailymotion.co...-in-en-eski-hali_creation
Türk yeşilçam tarihin en iyi komedyeni.Mimiklerini ve hareketlerini çok iyi kullanıyor.Ayrıca çok da iyi bir sanatçıdır.Kabadayıda ki performansı unutulmaz.

görsel
görsel
efsaneler arasında hep kalıcak ünli bir kişilik..
Ünlü aktör. Yeşilçam dünyasında kurnaz ve uyanık kişiliği ile bilinen bir rol aktörü. Evet.
Türk sinema tarihinin en başarılı aktörüdür. Diğer filmleri bir yana sadece eşkiya filmindeki oyunculuğuna bir kitap yazılır.
oyunculuğu küçümsenemeyecek biridir kendisi. yalnız benim için zirvesi Av mevsimidir.
Türk sinema tarihinin tüm rollerinde(komik,şaklaban,salak,sert abi) başarı gösteren belkide en iyi oyuncusu.

görsel
kısa zaman içinde yeni bir film veya dizide oynamasını istediğim aktör.

fena mı olur ikinci bahar gibi bir dizi?
Efsane Büyük Usta... Benim için Türkiye sinema tarihinin en yetenekli oyuncusudur. Bir insan hem komediyi Hem Dramı Nasıl bu kadar Efsane oynayabilir Aklım Almıyor... (bkz: eşkıya) ve (bkz: kabadayı) filmleri unutulmazlarımdır...
Şahsımca Türk sinema tarihinin en yetenekli oyuncusudur. Bu adam Amerika'da falan yaşasaydı hayal bile edemiyorum.
100 yaşına da gelse aşık olduğum adam.

şener şen bana ulaş, rakı içeriz.
(bkz: 1941) doğumludur.
türk sinema tarihinin yaşayan efsanesi. bana göre en zirve filmi züğürt ağadır. eşkiya kabadayı gönül yarası muhsin bey. kemal sunal ile filmlerini saymıyorum bile. çok büyük adam çok.
Hahahasiktir, umarım gerçek değildir.
Benim için yaşayan en iyi oyunculardan biridir Şener Şen. Her rolü bedenine tam oturan bir gömlek gibi giymeyi başarmıştır. Zaman zaman 'Muhsin Bey' gelir aklıma. Çiçeklerine Safiye Ayla dinletişi. Sonra 'Arabesk' filmindeki halleri. E haliyle bir de Müjde Ar'ın filmdeki 'beyler, ağalar istanbul ne tarafta' repliği. Her şeye rağmen iyi filmler izledik.