bugün

seksi hatun.

koyu saç renginin yakıştığı isim.
görsel
görsel
görsel
çok güzel kadın, hala daha da öylesiniz efendim.
Çok güzel kadın.
Üstelik babaanneymiş.geçenlerde tv de gördüm kendisini torunuyla hastanede kameralara yakalanmış oynadığı rollerin aksine reel hayatta oldukça ağırbaşlı profil çizen bir imajı vardı hulya avsar gibi şımarık değildi.
Milfin meydan laurussedeki karsiligidir.
bir türlü yaşlanmayan avrupa yakasında fatoş karakterine can vermiş oyuncudur. En son ne halde diye instagramdan baktım yine fazla birşey kaybetmemiş hafif yaşlılık alametleri var ama "gel evlen benimle " dese gözüm kapalı yine evet derim.
çoh hoş kadın.
sigortacılık yıllarımda müşterim idi.

bir gün kendisine "fatoş" dedim de kızmıştı.

bu arada, resmiyette ön adı da vardır;

rahime şenay gürler.
Avrupa yakasında oynarken hastası olduğum hatundu.
hangi derler ya şarap gibi kadın o işte.
Avrupa yakası 'nin fatosudur.
Albenili güzel ve kibar kadın.
Genç erkek olgun kadın aşkına yakışır.
Kendisi hep avrupa yakasını hatırlatır. Gözümde hep avrupa yakasındaki imajı kalıcı olmuş.
Elijah Wood için Selda Bağcan neyse Şenay Gürler de benim için o.
görsel
aradığın kişiye şu anda ulaşamıyorum kardeş dediğinde sevmediğim sesin sahibi hoş kadın.
Bir insan onun gözlerinde hayat bulur,onun ses tonunda hayatın ritmini yakalar ve her ne olursa olsun üzgün birisini hayata tutabilecek bir kadın görüyorum onda.Evet ben bu kadını seviyorum.
ekmeksiz gider kendisi.
48 yaşındaki kadın oyuncu.

http://galeri.uludagsozluk.com/r/794244/+
Olsa da gürlese.
kadınlığın tanımını içinde barındıran kadın.
sesi ile neredeyse heteroseksüel bir kadını bile baştan çıkarabileceğini düşündüğüm kadın...
(bkz: romalı cazibe)
sözlükteki bir başlığa cevabımdır kendisi. (bkz: en çok tanışmak istenilen kişiler) televizyonda boy gösteren tek saygı değer insan olduğu kanaatindeyim.
türk milf oyuncular kategorisinde kendisini birinci sıraya yerleştireceğim hanımefendi.
güncel Önemli Başlıklar