bugün

Ortamlarda gereksiz hava sağlayan şekersiz çay, çok iyidir, güzeldir, nimettir. Siz siz olun çaya şeker atmayın. Hem sağlığa zararlı, pis ne o öyle pekmez gibi. Şekersiz çay kraldır kral.
şekersiz çay, müziksiz araba gibidir.
Uzun zamandir çayı şekersiz içmeye alışan biri olarak ne zaman çaya şeker atsam bi mide bilantisi oluyor bende.

Eger çayın tadını almak istiyorsaniz şekersiz icmelisiniz.
güzel ve makyajsız kadın gibidir. doğal güzelliği vardır. şeker makyajdır, gerçeği göstermez size.

dur bi çay koyayım kendime.
çayın gerçek tadını alma hissidir.
çayın gerçek tadını merak edenlerin yaptığı eylemdir.

unutmadan! şekersiz çay içince çekici,karizmatik,yakışıklı vs. olmuyorsunuz. normal bir insan oluyorsunuz fazla abartmayın bu özelliğinizi.
alışınca gayet zevkle içilebiliyor.
Kesinlikle herkesin tatması gereken bir tat.
Bu saçmalığın moda olmasıyla bu ülke zıvanadan çıktı.
Şeker hayatın tadıdır.
Şekersiz çay içmek özentilik uğruna kendine işkence etmektir.
Alışınca çok güzel oluyor ne demek lan.
Niye alışmak için kendime işkence edeyim.
Tek şekerli, taze, ince belli bardakta çay lezzetlidir.
Konu tartışmaya kapalıdır.
Kafe de şekerleri kaşığı alın diyeceğim diye salaklaşmayın.
Not:tipik bir köylülük ve çocukluk olan 3 şekerle çay içmek bile daha samimi ve inandırıcıdır.
Kendimi bildim bileli içtiğim çay. Alışmak için kendime eziyet etmedim. Şekerliyi de denedim. Asıl o eziyet amk. Ayrıca kafeye gidip şekerleri kaşığı alın diye kasmıyorum. Nadiren kafeye giderim zaten. Şeker kaşık kenarda durur. Kahvede durak abi zaten şekersiz veriyor bana çayı. Evet. Teşekkürler.
şekerlisinin tadını alamıyorum ben.tabi kişiden kişiye değişir
hava atma sebebi, üstünlük hissetme budalalığına sebep olmamalıdır. şekerli çay içen insanla, şekersiz çay içen insan eşittir.

ama hala aranızda çaya şeker atan insanlar var, gözümden kaçmıyor:)
bazı tiplerin entel ve cool görünmek için içtiği çaydır. evet.
20 sene falan şekerli içip bir gün şeker atmadım ve o şekilde devam ettim. hiç de garipsemedim.
şekersiz çay hakiki çaydır. şekerli olanın çay olduğunu düşünmüyorum çay değil şerbet mübarek.
içtiğim çaydır. 18 aydır şekersiz içiyorum.
2013 yılından beri müptelası olduğum çaydır.

Başlarda zorlandım, asla alışamayacakmış gibi hissettim ama sanırım 2 hafta gibi bir sürede alıştım.
fark etmeden alıştığımdır. evde şeker bittiği için şeker atmıyordum bi ara. almaya da üşendiğimden şekersiz içiyordum. sonra şeker kattigımda da çayı içemedim. hala içemiyorum.bi ara bu tipleri çok kınardım başıma geldi.
Çayı şekerli içende içmeyende öleceği ve içmeyenin daha uzun yaşayacağının garantisi olmadıgı için, eziyetten başka bir şey değildir.
Hedeflediğim çaydır. 3 şeker den 1.5 a kadar düştüm, umarım o kutlu yere varırım.

(bkz: güzel günler görecegiz)
Şeker tuz un.. Hayatınızdan çıkarın.
Sağlıklı yaşama katkısı olan çay, denilesi.
içmeye doyamadığım.
çayın tadı böyle çıkar
eskiden çay değilde şerbet içiyormusum adeta.
Rezalet bir şeydir. içtikçe alışıcağını zannedersin fakat hiç bir zaman alışamazsın.