bugün

ruh hastasıdır. bir başbakan yalakasından çok daha ötedir. eline ufak bir egemenlik verin ortalığın içine eder. acilen ortalığı daha fazla karıştırmadan bir yerlere zincirlenmelidir.
severiz kendisini, akp bittiğinde en çok onu seveceğiz, unutulacağını sanmasın asla unutulmayacak!
" osuruktan tayyare selam söyle o yare " atasözü ile birlikte anılır.
sağolsun necip milletimizin başımıza musallat ettiklerinden biri.
GAZETECiLiK YILLARINDA BiLE SiYASETiN ÇAMURUNA BULAŞARAK TARAFSIZLIĞINI ÇOK ÖNCEDEN YiTiRMiŞ, ÇOK iLGiNÇ BiR TAYYAREDiR.

SENi GiDi TAYYAR AĞA SENi.
gaziantep milletvekili.

kendisini çok sevdiğim için kablosuz ağıma ismini verdim. " şamiltayyarağı" yaptım kablosuz ağımın ismini.

o kadar çok seviyorum.
embesil kelimesinin sözlük anlamı.
siyasetçi ve gazeteci müsvettesidir. hangi işe elini atsa kin ve nefretle dolu şeylere imza atıyor. kısacası cahil.
akp'nin emre belözoğlusu.
eski gazeteci yeni milletvekili. akp de kendini ön sıralara çıkardıktan sonra diğer vekiller tarafından pek sevilmeyen vekil..
Insan olduğu şüpheli yaratıktır. Umarım acısını bu yaratıktan çıkarmak isteyen bir işçi yakınının gazabına uğramaz.
(bkz: eften püften araştırma önergeleri)

Bu sözleri söylediği için de çıkıp özür dilemeli olacakları hesap edemedim başımız sağolsun demelidir.
Sözlük formatı nedeniyle tam mânâsıyla tanımlanamayan kişi. Yazsak adını zall mahkemeye çağırılır.
bu ülkenin utancıdır.

bu saatten sonra zerre kadar şerefi haysiyeti varsa kendini toplumdan soyutlar.
empatisi zayıf insan.
benimki "anne" ise bununki değildir...
eften püften bir vekildir. böyle eften püften vekiller de eften püften insanlara göredir. orada oturur ve 15-20 bin liralık eften püften maaşını yer. kimse de ağzını açmaz.
ülkenin %45 ine yakışan milletvekilidir. hala şu adamlara oy verenler böyle bir yaratığı milletvekili olarak görmeyi hakediyolar. olan bize oluyo orası ayrı.
adam gibi adamdır. yapılan küfürleri hak etmemektedir. tamam herkes hata yapabilir lakin olayların bir de gerçek yüzü vardır. sırf siyaset yapacam diye bok atılmamalıdır. akp de şamil varsa, chp de de muharrem ince vardır, mhp de de oktay vural vardır. kimseler kızmasın bu arkadaşlar partilerinin sesidirler. zaman zaman tek başına bile sıkı bir muhalefet yaparlar.
akp'ye ve rte'ye pek yakışıyor...
istifa karakter ister, vicdan ister, bilinç ister, birçok şey ister ve bunların hepsi insanlığa dair insan olmanın gerekleri olan şeylerdir yani arkadaşlarım bir takım biyolojik canlıları istifaya davet ederken düşünün ülkemizde siporla ureyenler, terliksiler ve tek hücreliler bile istifa eder ama bunlar etmez kore mi amk burası zaten gemiyide istifa eden kore başbakanı batırmıştı.
sevdiğimiz ak parti millet vekillerindendir.
allah'ın bunun gibi de olabilirdiniz diye yarattığı ibretlik mahlukat.
Türk siyasetinin en pişkin karakterlerinden biri.
milletvekilliği biteceği gün sabırla beklenen varlık, yaptığı ve söylediği hiç bir şey unutulmayacak ve bedelini ödeyecek.
ne de olsa akp'lidir.