bugün

yıllar içinde büyük gelişme gösteren, kutsal damacana ile tavan yapan, sempatik komedyen.
milli felakettir.
şafak vaktini önceden iyi sezdiği bilinmektedir.
rol aldığı filmlere baktığım da kariyerinin sıfır olduğunu düşündüğüm ünlü , antipatik insan ve kimilerine göre komedyen kişi.

(bkz: bence)
rol yeteneği yüksek, başarılı bir oyuncudur. komedi türünde ön plana çıkmıştır, hatta başka rollerde görülmemiştir desek daha doğru olur. ama komik olmakla, espirili olmak arasındaki farkı algılayamadığından, ve kendini espirili sandığından, konuk olduğu programlarda, rehin alma potansiyelini, kinetiğe çeviren bir kişiliktir. ama yinede sempatikliği ve samimiyeti sayesinde katlanılabilir bir hal alır.
leman ekibiyle yeni projelere imza atacağının sinyalini veren oyuncu.
Ne olursa olsun yinede eleştiriye sonuna kadar açık insandır.

http://www.youtube.com/watch?v=Vd-tA8q4igA&feature=related
reklam işine el atmasaymış keşke dediğim. arabasından çıkan 3 tellak kendisinde gay izlenimi yaratmıştır. itiraz istemem.
şafak sezer bana hep yırtma çabalarında olan,zengin mahallesinin dibindeki gece kondu mahallesinde yaşayıp günlerini kahvede oyun oynayarak geçiren,her şey hakkında çok konuşan,boş konuşan,eğitimsiz mahalle delikanlılarını hatırlatıyor.Şafak Sezer Harvard'tan mezun olsa,Oscar alsa yine de izlenimim bu olurdu.Sanki bünyesinde kaliteyi reddeden bir virüs var.
yüksel aytuğ un kanal türk te yayınlanan programı medyatik te her reklam arasına girerken - ama yüksel abi, saat kaç oldu. gibisinden söylenip( sanki kaç saat süreceğini söylemediler programın) , sanki zorla stüdyoda duruyormuş izlenimi veren. üstüne üstlük duvar gibi durduğu için , söz alıp konuşan ahmet özhan a - oo , yıl 1962 yi anlatıyosan biz kalkalım abi ! gibisinden cümlelerle trip atan, kutsal damacana nın yazarı ve yönetmeni ahmet yılmaz üstada büyük vefasızlık edip, karımla senaryoyu yazdık, ahmet abi gel sende bak dedik, oda yardım etti ! * deme cesretini gösteren. herşeye rağmen sevdiğim ama bu burnu büyük triplerinden kurtulmazsa nefret edeceğim şahıstır. ayrıca aynadaki düşman adlı dizisi bize ne gösterdi? şafak sezer osurmadımı halk izlemiyo .
son dönemde reklamlarda hep maganda rolünü oynamış (chery, vodafone) , nedense gerçekte de öyle bir insanmış izlenimi veren, komik değil itici kişilik.
lan bu adam komedyense bende cim keriyim * bea düşücesine beni gark eden adam.
samanyoluhaber kanalında yazar (bkz: ahmet turan alkan) ve (bkz: salih zengin)in sunduğu (bkz: masaüstü) programının ilk konuğu imiş. bakalım ne konuşacak. iyi bir geyik çıkar diye beklemekteyim
oyunculuk dünyasına maganda kontenjanından girmiş; çevremizde "komik tipli adam" olarak nitelendirdiğimiz herhangi bir arkadaşımızdan daha yetenekli olmayan; rol aldığı her projede mutlaka ekipten birileriyle papaz olan*; sette, papaz olduğu kişilerin arkasından ana-avrat küfreden ve bu yüzden kendisini bitirecek olan komedyen.
sözlüğün yavaşlamasına sebep olmuş, kilolu insan. kendisine diyet öneriyorum.
(bkz: hiç komik değil)
sözlüğe her girişimde eblek suratını gördüğüm adam.
ekmek teknesi'nde canlandirdigi tokatli karakteriyle gercekten guldurmus olan.
komik olduğunu sanan komedyen(?).
arçelik reklamında ''19 enseme, 20 göbeeme, 21 ayak ujlarıma'' diyerek beni benden almış komedyendir.
babamın anlattığına göre daha tanınmadan önce ankara'da yüksel caddesine takılan serseri.
kendi filmi olan kutsal damacanada cok iyi bir performans sergileyerek beğeni kazanmıştır ancak son filmi ''kadrinin götürdüğü yere git'' filmi ile film otoritelerince bekleneni verememiş , elit tabaka yerine direkt ana kitleye hitap etmesinden ötürü ilgi gören sevdigimiz komedyen.
tek iyi yonu fenerbahceli olmasi olan komedyenimsi. *
Mükemmel derecede Şener Şen taklidi yapan oyuncu.
Yeter artık, senden ve yaptığın mizahtan(!) iğreniyorum, o iğrenç reklamların ve damacaların yerin dibine batsın, kolpacino seni!
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar