bugün

Biz mahallenin bebeleriyle çıkıyoruz. Gerek kalırsa Anaokullarindan da destek gönderirsiniz.

Kim siker ışidi afedersin.
askeriyede taşeronlaşma.
(bkz: ay gülerim ben)
dalga geçilecek konu değildir. sana öyle top tüfekle saldıracak halleri yok; adamlar donlarına patlayıcı yerleştiriyor, intihar eylemi yapacaklar... el kaide yaptı, ışid niye yapmasın... inşallah yapamaz olur tabi şerefsizler ama taşak geçmeye çalışanlar bilsin ki adamlar kendi taşaklarını havaya uçurmayı göze alacak kadar uçmuşlar...
israil'in iki musluman ülkeyi birbirine duşurduğunun kanıtıdır.
Olmayacak savaştir. isis yeterince kullanildi simdi yavaş yavaş bitirilecek Bunlar laf sadece.
Şerefsiz bi orgutun saçmalamasıdır, bizle ugraşacağınıza muslumanlari katleden israille falan ugrasin.
Türkiyenin sadece 1 ilçesinin askeri gücü bile ışid i yok edebilir. Işid kim la.
tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış. buyursun gelsin.
ışıd ney lan sikerler olum alayını sikerler ilanı.
Dagdaki 3 bin 5 bin iti bitiremeyen siyasi erk bunlar gelince ne yapacak merak konusudur. Isin komigi bunlarla pkk ortak girerse işler karışır.
mike tyson ın gardını düşürüp 'naparsan yap ben vurmicam' demesinden sonra herkesin mike tyson ı dövebileceği gerçeği gibidir.yok bi ilçelik orduyla siker atarız felan.milyonlarca üyesi olan ordun bile emir verilmemesi halinde bi sikim yapamaz.

bilmem anlatabildim mi?
IŞiDe göre Mürted sayılan Erdoğan hakkında ölüm emri veren IŞiD liderinin gerçek kimliğini Eski CIA ve NSA çalşanı Edward Snowden açıklamış Snowdene göre IŞiD lideri Ebubekir el-Bağdadi Arap değl Yahudi ve asıl adı Shimon Eilot
haberde bu da geçiyor.
Adamlar kırk gündür 50 Türkiye diplomatını rehin tutuyor. Türkiye açacağına bunlar açıyor. Vay anasını rezilliğe gel.
pkk olmasa çoktan adamlar erzurum'u geçmiş sivas'a girmişti. eski bir ilan.
Savaş açmayı niğde gazozu Açmakla karıştıran çöl sıcağında kafaya doladığı çAputların beynini sütlaç kıvamına getirdiği cahil rüyası.
an itibariyle bir kaç twitter hesabında gündeme gelmiştir. eğer gerçekleşecekse bu ülkeyi zor günler bekliyor demektir.

https://twitter.com/tc_bi...status/624339634621947904
Hassiktir... Dediğim olaydır.
götümün beni zor sıçmakla tehdit etmesi gibidir.

ülkem içindeki hainlerin bölüp parçalayamadığı vatanıma bunlar yaklaşamaz bile...
Türkiye'ye gelmem gerekiyordu. (bkz: ben gelmiyorum amk)
Kendi bacaklarına sıktıklarını gösterir.

Maksimum 2 saatte ışidi sileriz.
olmaması dilenendir. anneler evlatlarını kaybetmemeli, insanlar yabancı ülkelerin topraklarında hayata veda etmemelidir. savaş hiçbir şeyin çözümü olamaz.
varsa şekliniz meydana bekleriz durumu. evet.
Bu ülke batacağı kadar batmış. Daha kötü ne olabilir ki?

(bkz: gel anam sen de gel)
(bkz: bir sen eksiktin)
Sikinti yook t.c siker atar dert etmeyin. Bu devlet o kıçı kırık yamyamlarla baş edemeyecekse kepenkleri indirip tükkanı kapasın.